Sterke punten
- Valbestendige behuizing (2 meter op beton)
- Water- en stofdicht IP68
- Te gebruiken bij temperaturen van -20 °C tot 60 °C,
- Dubbele SIM
- Krachtige zaklamp 700 lux
- Camera van 1,3 megapixels
- 9 uur gesprekstijd
- RG100-versie met menu's in het Frans
Wat zijn de kenmerken van de Ruggear RG100 ?
Eigenschappen
| Voordelen van het model | Valbestendig, onderdompelbaar IP68, zaklamp |
|---|---|
| Type mobiel | Klassieke mobiele telefoon (Feature Phone) |
| Dubbele sim | Ja |
| Waterdicht | Ja |
| Militaire norm MIL-STD-810 | Ja |
| Valbestendigheid | Valbestendig en waterdicht |
| Atex (explosieveilig) | Nee |
| Ingebouwde GPS | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| Micro SD | Ja, tot 32 Gb |
| Zaklamp | Ja |
| Foto/video | Ja |
| Trilfunctie | Ja |
| Walkie-Talkie functie | Neen |
| Portofoon | Nee |
| Radio | Ja |
| Berichten | Sms |
| Schermgrootte | diagonales = 5cm |
| Scherm resolutie | 220 x 176 |
| Wifi | N.B |
| Netwerk | 3G |
| SOS-toets | Nee |
| BIW (alarm in geval van vallen) | Nee |
| Geïntegreerde barcodelezer | Nee |
| Type batterij | 2400 mAh |
| Batterijduur tijdens een gesprek | 9 u |
| Gewicht | 177g |
| Afmetingen | 128 x 58 x 23mm |
| Fabrieksgarantie | 1 jaar |
Inhoud
- 2400 mAh batterij
- USB-kabel
- Oplader
- Oordopjes
- Schroevendraaier
- Reinigingsdoekje
- Glasbescherming
- Ruggear-sticker
- Snelle startgids
Omschrijving van de Ruggear RG100
Ruggear RG100
De Ruggear RG100 mobiele telefoon van iSafe Mobile is het instapmodel van het merk. Het biedt daarom alle verwachte functies van een versterkte mobiele telefoon.
Een behuizing die voldoet aan militaire weerstandsnormen (MilStd 810g), bestand tegen schokken en vallen, kan van 2 meter hoogte op een betonnen vloer vallen zonder schade op te lopen, maar kan ook worden gebruikt bij extreme temperaturen, van -20° tot 60°C.
Met de IP68-norm is de RG100 volledig water- en stofdicht. Deze onderdompelbare telefoon is bestand tegen 30 minuten onderdompeling tot 2 meter diep.
De Ruggear RG100 van I Safe Mobile is ook uitgerust met een GPS, een krachtige zaklamp en een 1,3MP-camera (de telefoon maakt dus onderwaterfotografie mogelijk).
De ingebouwde Li-ion batterij van 2400mAh biedt tot 9 uur gebruikstijd.


Belangrijkste kenmerken
- 2 SIM-kaartpoorten
- Waterdichtheid IP68
- Onderdompelbaar 30 min tot 2 m diep
- Militaire weerstandsnorm Mil Std 810g
- 1,3Mp-camera
- Ingebouwde GPS
- Zaklamp
- 2400 mAh batterij
- 3 Watt luidspreker