Sterke punten
- Windows 10 Professional
- 4G (LTE), Wifi / geïntegreerde GPS
- IP65: waterdichte en robuuste tablet
- MIL-STD-810G-certificering: Ultra robuuste behuizing, bestand tegen vallen tot 1,2 meter
- 11,6 inch capacitief multi-touch TFT LCD HD-scherm (1366 x 768)
- Leesbaar in fel zonlicht: LumiBond® 2.0-technologie
- Beveiligingsfuncties: multi-factor authenticatie
- Camera: 8MP, FHD-webcam
- USB 3.0-poort, HDMI
- Gebruikstemperaturen: van -21°C tot +60°C
- Twee batterijen voor continu gebruik
- 5 aanpasbare configuraties
Wat zijn de kenmerken van de Robuuste tablet Getac F110 4G en GPS ?
Eigenschappen
| Besturingssysteem | Windows 10 Pro |
|---|---|
| Schermgrootte | 12,3 inch |
| Scherm resolutie | 1366 x 768 |
| RAM geheugen | 8 Go RAM |
| Beschermingsindex | IP 65 |
| Beschermingsindex | IP 65 |
| Geïntegreerde barcodelezer | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| Wifi | Ja |
| Fototoestellen | Ja |
| MP3-speler | Nee |
| Atex | Nee |
| Batterijduur | 12 heures |
| Soorten batterij | Deux batteries intelligentes Li-Ion (11,4 V, 2160 mAh) remplaçables à chaud |
| Gewicht | 1,39 kg |
| Afmetingen | 314 x 207 x 24,5 mm |
| Garantie | 3 jaar |
Inhoud
- Voedingsadapter
- Stroomkabel (EU)
- Batterij x2
Omschrijving van de Robuuste tablet Getac F110 4G en GPS
Tough tablet GETAC F110 4G en ingebouwde GPS: Windows 10 pro voor professionals
De F110-tablet van Getac staat bekend om zijn robuustheid en prestaties, terwijl hij dun en licht is. Hij biedt ook de hoogste veiligheidsnormen en een IP65-classificatie die hem beschermt tegen water, stof, trillingen, schokken en vallen tot 1,2 m. Hij is getest en gecertificeerd volgens de MIL-STD-810G en MIL-STD-461F normen door een onafhankelijk instituut.
Deze versie van de robuuste Getac F110-tablet bevat het 4G (LTE) netwerk, zodat u hem overal kunt gebruiken zonder wifi-verbinding.
Bovendien zorgt de ingebouwde GPS voor een nauwkeurigere en snellere locatiebepaling dan de meeste GPS-systemen dankzij zijn twee keer zo krachtige zoekcapaciteit.
De LumiBond® 2.0-schermtechnologie maakt lezen in fel zonlicht mogelijk en biedt vier geavanceerde aanraakmodi (aanraak/regen, handschoen of pen). Een stylus met harde punt wordt meegeleverd voor het annoteren van tekeningen of kaarten en het verzamelen van handtekeningen.
Hij is uitgerust met twee hot-swappable batterijen voor continu gebruik. U kunt zelfs de batterij vervangen zonder uw applicaties te sluiten of de tablet uit te schakelen.
U bent volledig beschermd tegen bedreigingen en kwaadaardige indringers dankzij alle beschikbare beveiligingsopties, waaronder multi-factor authenticatie.


Belangrijkste kenmerken van de robuuste GETAC F110-tablet:
4G (LTE) netwerk
Ingebouwde GPS
IP65, MIL-STD-810G en MIL-STD-461F certificeringen
Bestand tegen schokken, trillingen en vallen tot 1,2 meter
Processor: Intel Core i5 1,6 GHz
Twee 2160mAh batterijen (12 uur autonomie) hot-swappable
Multi-factor authenticatie Windows 10 professioneel
11,6" scherm leesbaar buiten en in fel zonlicht
Capacitief multi-touch scherm
Geheugen: 8GB RAM
Opslag: 256GB SSD
Camera: 8MP
USB-poort, HDMI
Verbinding: Bluetooth, Wifi (802.11ac)
Gebruikstemperatuur van -21°C tot +60°C

