Sterke punten
- HD Voice-geluid, ruisonderdrukking
- Groot kleurenscherm LCD
- 4 SIP-lijnen
- 10 uur gesprekstijd
- Groot bereik
- PoE
- Mogelijkheid om 5 DECT-handsets te koppelen
- Antwoordapparaat
Wat zijn de kenmerken van de Polycom VVX D60 ?
Eigenschappen
| Aantal telefoons | 1 handset |
|---|---|
| Maximum aantal telefoons (als optie) | 5 |
| Houder op afstand | Nee |
| Scherm | Backlight kleur |
| Antwoordapparaat | Ja |
| Handsfree | Ja |
| Trilfunctie | N.B |
| Conferentie met 3 personen (1 extern en 2 intern) | Ja |
| Oproepenlijst | Ja |
| Terugbellen-lijst (BIS) | Ja |
| Sms | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Hoofdtelefooningang | Ja |
| Bescherming individuele werknemer (BIW) | Nee |
| Bereik | Max. 50 m binnen en max. 300 m buiten |
| Batterijduur in gesprek | 10 uur |
| Te verbinden op | IP-lijn (SIP) |
| Batterijen | 2 x NiMH 600 mA |
| Gewicht (telefoon) | 127 g |
| Gecombineerde afmetingen | 5 x 17 x 2,5 cm |
| Basisafmetingen | 16 x 7 x 12,5 cm |
| Technologie | DECT |
| Verenigbaar Microsoft Teams SIP gateway | Neen |
| Fabrieksgarantie | 1 jaar |
Inhoud
- DECT-basisstation
- 1 Polycom VVX D60 handset
- 1 riemclip
Omschrijving van de Polycom VVX D60
Polycom VVX D60
Professionele draadloze telefoon SIP 4 lijnen, de Polycom VVX D60 heeft een groot 2-inch TFT-kleurenscherm met achtergrondverlichting.
Hij is uitgerust met twee Ethernet-poorten, een headsetaansluiting, een Full Duplex handsfree luidspreker en HD Voice-geluidstechnologie met ruisonderdrukking. Deze versie van de Polycom VVX D60 wordt zonder voeding verkocht omdat het basisstation zelfvoorzienend is dankzij PoE (Power over Ethernet).
De Polycom VVX D60 biedt alle professionele oproepbeheerfuncties zoals doorschakelen, in de wacht zetten, doorverbinden, oproeplogboek, telefoonboek, informatie over de beller en de verbonden partijen...
Ontworpen om de productiviteit van kleine bedrijven te optimaliseren waar werknemers veel bewegen of geen receptionist hebben, maakt deze Polycom IP SIP-telefoon communicatie eenvoudig en mobiel.
Gebaseerd op hetzelfde inkoop- en beheerproces als de VVX-bureautelefoons, is de draadloze VVX D60 eenvoudig te implementeren en interoperabel met bestaande IT-infrastructuren, waardoor een upgrade van het oproepbeheerplatform overbodig is.
Belangrijkste kenmerken van de DECT-handset Polycom VVX D60:
● 4 SIP-accounts, ondersteunt 4 gelijktijdige oproepen
● 2 Ethernet-poorten
● 2,5 headsetaansluiting
● Full Duplex luidspreker
● HD Voice-geluid, ruisonderdrukking
● Groot LCD-scherm met achtergrondverlichting
● Talrijke telefoniefuncties: 3-weg conferentie, wachtstandindicatie, niet storen, terugbellen, intercom, opnieuw kiezen, gemiste oproepmelding, timer, wachtstand
● Mogelijkheid om 5 DECT-handsets te koppelen
● Voicemail
● PoE-voeding
● Compatibel met uw bestaande infrastructuur
● Eenvoudig te installeren en te gebruiken