Sterke punten
- HDSP (High Sound Performance), voorkomt echo's en storende geluiden,
- Antwoordapparaat 55 minuten
- Eco-Dect: verminderde stroomverbruik en emissies, evenals het bereik bij activering
- Kleurenscherm 5 regels
- Batterijlaadstatus
- Gemiste oproepen weergegeven
- Grote toetsenbord
- Audio Boost
- Toetsenbordvergrendeling
- Compatibel met hoortoestellen
Wat zijn de kenmerken van de Gigaset E550A Trio ?
Eigenschappen
| Aantal telefoons | 3 handset |
|---|---|
| Maximum aantal telefoons (als optie) | 4 |
| Houder op afstand | Ja |
| Scherm | Backlight kleur |
| Map | 200 contacten |
| Antwoordapparaat | Ja |
| Handsfree | Ja |
| Trilfunctie | N.B |
| Conferentie met 3 personen (1 extern en 2 intern) | Ja |
| Oproepenlijst | Ja |
| Terugbellen-lijst (BIS) | Laatste 10 gekozen nummers |
| Weergave van het nummer en de naam. | Ja |
| Bluetooth | Nee |
| Hoofdtelefooningang | Nee |
| Bescherming individuele werknemer (BIW) | Nee |
| Bereik | Max. 50 m binnen en max. 300 m buiten |
| Te verbinden op | Analoge lijn (FT, ADSL-box) |
| Batterijen | 2 x AAA NiMH |
| Gewicht (telefoon) | 136 g |
| Gecombineerde afmetingen | 168 mm x 55 mm x 30,5 mm |
| Basisafmetingen | 45 mm x 165 mm x 122 mm |
| Technologie | ECO-DECT |
| Verenigbaar Microsoft Teams SIP gateway | Neen |
| Fabrieksgarantie | 1 jaar |
Inhoud
- Gigaset E550A (handset + DECT-basis met antwoordapparaat + oplader)
- 2 Gigaset E550H (extra handset)
Omschrijving van de Gigaset E550A Trio
Gigaset E550A Trio (E550A + 2 E550H)
Speciaal DECT-pakket bestaande uit een E550A handset met antwoordapparaat en 2 extra Gigaset E550H handsets.
Eco-Dect-oplossing met vermogensbegrenzers die energie besparen, zowel in stand-by als tijdens gesprekken, door eenvoudige handmatige activering.
Het communicatiecomfort is zeer hoog dankzij de geïntegreerde echo-onderdrukkingstechnologie in de telefoons van de 550-serie, de HDSP.
Deze 550-serie van Gigaset wordt in Duitsland vervaardigd. Bij het ontwerp is rekening gehouden met een echte behoefte aan ergonomie, met grote toetsen en een groot lettertype op het 5-regelige kleurenscherm, en natuurlijk het ecologische en economische argument dankzij de Eco-DEct-modus van Gigaset. Deze telefoons bieden uitstekende prestaties en een bereik tot 50 meter binnenshuis en tot 300 meter in volledig open ruimte.
Belangrijkste kenmerken van het Gigaset E550A Trio-pakket:
3 handsets
Eco-Dect
HDSP-geluid (echo-onderdrukker)
Antwoordapparaat van 55 minuten geïntegreerd in de basis van de E550A
Kleurenscherm
Toetsenbord met grote toetsen
Design
4 sneltoetsen
Visuele oproepindicator
Muurmontage mogelijk