Sterke punten
- HDSP (High Sound Performance), voorkomt echo's en storende geluiden,
- Eco-Dect: verminderd stroomverbruik en emissies, evenals het bereik bij activering
- Kleurenscherm 5 regels
- Batterijlaadstatus
- Gemiste oproepen weergegeven
- Groottoetsenbord
- Audio Boost
- Toetsenbordvergrendeling
- Compatibel met hoortoestellen
Wat zijn de kenmerken van de Gigaset E550 Duo ?
Eigenschappen
| Aantal telefoons | 2 handset |
|---|---|
| Maximum aantal telefoons (als optie) | 4 |
| Houder op afstand | Ja |
| Scherm | Backlight kleur |
| Map | 200 contacten |
| Antwoordapparaat | Nee |
| Handsfree | Ja |
| Trilfunctie | Nee |
| Conferentie met 3 personen (1 extern en 2 intern) | Ja |
| Oproepenlijst | Ja |
| Terugbellen-lijst (BIS) | Laatste 10 gekozen nummers |
| Weergave van het nummer en de naam. | Ja |
| Bluetooth | Nee |
| Hoofdtelefooningang | Nee |
| Bescherming individuele werknemer (BIW) | Nee |
| Bereik | Max. 50 m binnen en max. 300 m buiten |
| Te verbinden op | Analoge lijn (FT, ADSL-box) |
| Batterijen | 2 x AAA NiMH |
| Gewicht (telefoon) | 136 g |
| Gecombineerde afmetingen | 168 mm x 55 mm x 30,5 mm |
| Basisafmetingen | 44 mm x 90 mm x 120 mm |
| Technologie | ECO-DECT |
| Verenigbaar Microsoft Teams SIP gateway | Neen |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar |
Inhoud
- Gigaset E550 (handset + DECT-basis + oplader)
- Gigaset E550H (extra handset)
Omschrijving van de Gigaset E550 Duo
Gigaset E550 Duo (E550 + E550H)
Draadloze Eco-DECT GAP-telefoons Gigaset E550 en E550H, uitgerust met HDSP-technologie (High Definition Sound Performance), ontwikkeld om comfortabele gesprekken te garanderen, storende geluiden en echo te verminderen.
De Eco-Dect-technologie van de E550 van Gigaset maakt het mogelijk om de emissies en het vermogen van het apparaat te beheersen, zowel tijdens gesprekken (beperkt het bereik tot maximaal 20 meter) als in stand-by (geen emissie tot de inkomende oproep).
Hier verkocht in een verpakte versie met een extra handset Gigaset E550H.
Belangrijkste kenmerken van de Gigaset E550 Duo-pack:
2 handsets
Eco-Dect
HDSP-geluid (echo-onderdrukking)
Kleurenscherm
Toetsenbord met grote toetsen
Design
4 directe toegangstoetsen
Visuele oproepindicator
Muurmontage mogelijk