End of life
Dit product is end of life en de productie hiervan is gestopt door de fabrikant
Sterke punten
- TFT-scherm 2,8 inch (7 cm)
- Valbestendig 1,5 m op de grond
- Ultra waterdicht: IP68 (water en stof)
- Batterij: Li-Ion 2000 mAh
- Camera's: 2MP
- Poorten: Micro SD / Dual Sim standaard / Jack 3,5 mm / Micro USB
- Connectiviteit: 2G / Bluetooth 2.1 / WIFI
- Processor: MTK6260A - RAM 64Mb
- Opslag 64Mb (uitbreidbaar tot 32GB)
Wat zijn de kenmerken van de Hammer 4 Zwart ?
Eigenschappen
| OS (besturingssysteem) | Eigen |
|---|---|
| Besturingssysteem | Zonder geïntegreerd OS |
| Voordelen van het model | Versterkte mobiele telefoon, IP68-gecertificeerd met dubbele SIM en lange batterijduur |
| Type mobiel | Klassieke mobiele telefoon (Feature Phone) |
| Dubbele sim | Ja |
| Waterdicht | Ja |
| Militaire norm MIL-STD-810 | Nee |
| Valbestendigheid | Valbestendig en waterdicht |
| Atex (explosieveilig) | Nee |
| Ingebouwde GPS | Nee |
| Tracker | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| Micro SD | Ja, tot 32 Gb |
| Zaklamp | Ja |
| Foto/video | Ja |
| MP3-speler | Ja |
| Trilfunctie | Ja |
| Walkie-Talkie functie | Neen |
| Portofoon | Nee |
| Radio | Ja |
| Berichten | Sms |
| Schermgrootte | Ultra compact (tot 5,4") |
| Schermgrootte | 2.8 pouces |
| Scherm resolutie | 240 x 320 pixels |
| Wifi | Nee |
| Wifi | Nee |
| Netwerk | 3G |
| Programmeerbare toetsen | Nee |
| SOS-toets | Nee |
| BIW (alarm in geval van vallen) | Nee |
| Geïntegreerde barcodelezer | Nee |
| Type batterij | 2000 mAh Li-Po |
| Gewicht | 172 g |
| Afmetingen | 66 x 146 x 18 mm |
Inhoud
- Myphone Hammer 4 Zwart
- Oplader
- Gebruikershandleiding
Omschrijving van de Hammer 4 Zwart
Versterkte GSM Hammer 4
De robuuste telefoon Hammer 4 van Myphone is gecertificeerd IP68, heeft een batterij van 2000 mAh en een camera die ideaal is om uw dagelijkse momenten vast te leggen.
Met zijn grote scherm van 2.8 inch en zijn grote toetsen, die zelfs met handschoenen te gebruiken zijn, is de Hammer 4 ideaal voor industriële werknemers. Bovendien is hij uitgerust met ruimte voor dubbele SIM, bluetooth, een zaklamp, een MP3-speler en microSD waarmee u uw geheugen met 32 Gb kunt uitbreiden.
