Maxhub: een interactief touchscreen voor uw vergaderingen
Het interactieve scherm MaxHub XBoard V7 is ontworpen voor vergaderruimtes voor ongeveer tien personen. Het is uitgerust met een 50 MP drievoudige sensorcamera met automatische kadreringsmodi om de weergave van de deelnemers te optimaliseren:
- Auto-framing: Groepskadering, waarbij de ruimte om hen heen wordt geoptimaliseerd.
- Speaker-tracking: Focus op de spreker en volgen.
- Intelligent focus: Weergave van elke deelnemer in een individuele miniatuur (tot 6 personen).
- Conversation mode: De laatste sprekers worden weergegeven in een individuele miniatuur (2 of 3 personen).
Het is ook uitgerust met 8 microfoons met een bereik van 15m. Het is mogelijk om handmatig een akoestische barrière te definiëren om alleen de stemmen binnen het bereik op te vangen. Zijn 2 luidsprekers van 20W dekken het geluid van de vergaderruimte.
Dit scherm wordt geleverd met een verrijdbare standaard voor eenvoudige installatie. U kunt het dus naar wens verplaatsen in uw vergaderruimtes. Het visuele aspect van de standaard kan variëren afhankelijk van de beschikbaarheid. Voor specifieke verzoeken (hoogte van de standaard, ruimtebesparende basis, enz.), neem contact op met onze verkoopafdeling.




