Sterke punten
- Stretch scherm formaat 58:9
- Grootte van 86 inch
- Helderheid: 500 cd / m²
- Ultra HD-resolutie
- LG SuperSign Media Editor voor het bewerken van uw inhoud
- LAN-koppeling voor het beheren en bewaken van uw inhoud
Wat zijn de kenmerken van de LG 86BH5C ?
Eigenschappen
| Beeldschermtype | Indoor display |
|---|---|
| Configuratie | Enkel beeldscheerm voor vitrine |
| Schermgrootte | 86 inch (218 cm - 2,04 m²) |
| Technologie van het scherm | LED (LCD display met LED-achtergrondverlichting) |
| Helderheid | 900 cd/m² |
| Formaat | 16/9 |
| Resolutie | 8,3 Mpx - 3840 x 2160 - UHD 4K |
| Scherm ontworpen voor | Indoor |
| Verbindingen | RJ45, DVI-D Female, DisplayPort, HDMI, Jack 3.5 mm, RS232 |
| Gebruiksduur | 16u / dag |
| OS (besturingssysteem) | Eigen |
| Besturingssysteem | Proprietary OS |
| Geïntegreerd dynamisch display systeem | Ja |
| Compatibiliteit Digital SIgnage software | Digital signage player optionneel |
| Werking | Niet compatibel digital signage |
| Compatibel verticale weergave | Ja |
| Met TNT-tuner | Nee |
| Wifi | Ja |
| VESA | 800 x 400 |
| Ingebouwde USB-C hub | Nee |
Inhoud
- Afstandsbediening (2 batterijen inbegrepen)
- Stroomkabel
- DP (3M)
- RS-232C kabel (3M)
- Gebruikershandleiding
Video
Omschrijving van de LG 86BH5C
Het stretchscherm 86BH5C van LG biedt een ultra hoge resolutie van 3840 x 600. Dit type stretch scherm laat u een meeslepende visuele ervaring beleven.
Het uitgebreide 58:9 formaat maakt het mogelijk om uw dynamische inhoud op één enkel scherm weer te geven dankzij het balktype formaat van de LG stretch 86BH5C.


Het uitgebreide 58:9 formaat maakt het mogelijk om uw dynamische inhoud op één enkel scherm weer te geven dankzij het balktype formaat van de LG stretch 86BH5C.
De "Picture-by-Picture" (PBP) is een functie van het stretchscherm LG 86BH5C die het mogelijk maakt om inhoud in 4 aparte delen weer te geven (in portret- of landschapsmodus).
Dankzij de SuperSign Editor kunt u de samengestelde inhoud (video's of stilstaande beelden) eenvoudig aanpassen zonder een ander bewerkingsprogramma te gebruiken.
Het stretchscherm 86BH5C van LG ondersteunt zijmozaïek voor 1X4 of 4X1 installaties (in portret- of landschapsmodus). Of een 4X4 installatie met een ketenconfiguratie.
Dankzij de LAN-koppeling kunt u de apparaten beheren en bewaken, de firmware bijwerken en natuurlijk uw inhoud uitzenden.
