Sterke punten
- Robuuste Android™ 16GB, 4G smartphone
- Militaire weerstandsnorm MIL 810 G: stof, schokken, extreme temperaturen, onderdompeling...
- Recordautonomie met 3100 mAh batterij: tot 17 uur gesprekstijd en 950 uur stand-by
- Ultra-responsief touchscreen met "Handschoenen & Regen" functie
- Smart Sonic Receiver technologie: luisteren zelfs in lawaaierige omgevingen
- 4-core MSM8928 processor (1,4GHz Quad) en 2 GB RAM
- wifi, bluetooth 4.0, GPS, draadloos QI opladen via inductie (met optionele oplader)
- 8 megapixel foto- en videocamera
- 16 GB geheugen uitbreidbaar tot 128 GB
- 2 dagen levering overal in Europa
Wat zijn de kenmerken van de Kyocera TORQUE ?
Eigenschappen
| OS (besturingssysteem) | Android (Google) |
|---|---|
| Besturingssysteem | Android OS v4.4.2 Kitkat |
| Voordelen van het model | Waterdicht IP68: volledig waterdicht, schokbestendig tot 2m |
| Type mobiel | Smartphone |
| Dubbele sim | Nee |
| Waterdicht | N.B |
| Militaire norm MIL-STD-810 | Ja |
| Atex (explosieveilig) | Nee |
| Ingebouwde GPS | Nee |
| Tracker | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| Micro SD | Ja |
| Zaklamp | Ja |
| Foto/video | Ja |
| MP3-speler | Ja |
| Trilfunctie | Ja |
| Portofoon | Ja |
| Radio | Nee |
| Berichten | Sms, mms, e-mail |
| Schermgrootte | 4,5’’ |
| Scherm resolutie | 960 x 540 pixels |
| Wifi | Ja |
| Netwerk | 4G |
| SOS-toets | Nee |
| BIW (alarm in geval van vallen) | Nee |
| Geïntegreerde barcodelezer | Nee |
| Frequentie | Quadriband |
| Type batterij | 3100 mAh |
| Gewicht | 210g |
| Fabrieksgarantie | 1 jaar |
Inhoud
- 4G Smartphone KYOCERA Torque KC-S701
- 1 Batterij 3100 mAh
- 1 Netstroomlader
- 1 USB-kabel
- 1 Stereo Headset
- Gebruikershandleiding
- Garantiecertificaat
Video
Omschrijving van de Kyocera TORQUE
Kyocera TORQUE KC-S701: robuuste en waterdichte 4G-smartphone

Nieuw van de wereldwijd bekende fabrikant Kyocera, bekend om de kwaliteit van zijn producten, is de Kyocera Torque een versterkte smartphone die voldoet aan de meest veeleisende normen op het gebied van weerstand. De Torque is namelijk waterdicht, schokbestendig, bestand tegen fijne stofdeeltjes en lage druk.
De Kyocera-smartphone is uitgerust met een quad-core processor van de nieuwste generatie en 2 GB RAM, in staat om de meest veeleisende Android-applicaties te draaien.
De Kyocera Torque beschikt over tal van innovaties die het een van de meest innovatieve producten op de markt maken op het gebied van robuuste telefoons:
- Een "Handschoenen en regen"-scherm dat onder alle omstandigheden werkt (zelfs met werkhandschoenen)
- Een "Smart Sonic Receiver"-technologie die geluid via trillingen doorgeeft, waardoor kwalitatief luisteren mogelijk is, zelfs in zeer lawaaierige omgevingen
Tot slot biedt de Torque kc-s701 een recordautonomie dankzij zijn 3100 mAh-batterij en exclusieve energiebesparende modus
Belangrijkste kenmerken van de Kyocera Torque:
- -Militaire norm 810G (bescherming tegen stof, schokken, trillingen, enz.)
- -IP 68-certificering (stofbestendig en onderdompelbaar)
- -Capacitief touchscreen van 4,5 inch
- -Resolutie van 1280 bij 720 pixels (HD)
- -Quad-core Qualcomm Snapdragon 400-processor geklokt op 1,4 GHz
- -Adreno 305 grafische chip
- -Interne opslagcapaciteit van 16 GB
- -Uitbreidbaar via een microSD-slot (tot 128 GB extra)
- -Besturingssysteem Android 4.4.2 KitKat
- -Achtercamera van 8 megapixels (videorecording, autofocus en digitale zoom)
- -LED-flitser
- -Frontcamera van 2 megapixels
- -Nano SIM-slot
- -2 GB RAM
- -Niet-verwijderbare 3100 mAh batterij (lithium-ion) compatibel met Qi (draadloos opladen)
- -Compatibiliteit met LTE-netwerk (4G)
- -Wi-Fi a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.0 en NFC
- -“Smart Sonic Receiver”-technologie (voor oproepen), “Push-to-Talk” (knop om van ontvangst- naar zendmodus te schakelen) en “Eco Mode” (energiebesparende modus)
- -Afmetingen van de Kyocera Torque: 136 millimeter lang, 68 millimeter breed en 13,5 millimeter dik
- -Gewicht van 182 gram
