Sterke punten
- 4K Ultra HD resolutie
- Gezichtsveld van 123°
- Zoom tot 8x
- Automatische aanpassing
- Ideaal voor vergaderruimtes tot 6 personen
- Beheer en bediening op afstand via de afstandsbediening
- USB-aansluiting
- Gratis software-updates
- Eenvoudige en snelle installatie
Wat zijn de kenmerken van de Konftel CAM20 ?
Eigenschappen
| Cameratype | Simpel |
|---|---|
| Aantal deelnemers | Tot 6 deelnemers |
| Werking | USB |
| Autonome video conference zonder PC | Vanaf PC/MAC (niet inbegrepen) |
| Autonoom conference systeem | Niet autonoom, enkel USB BYOM |
| Met luidsprekers | Neen |
| Met microfoon(s) | Microfoons inbegrepen |
| Bereik van de microfoon(s) | 1.2 meter |
| Ingebouwde microfoons | N.B |
| Microfoons met acoustic fence | Neen |
| Resolutie (video output) | UHD 4K 2160p - 8 Mpx |
| Resolutie van de lens | 8,3 Mpx |
| Gezichtsveld (max) | 136° |
| Gezichtsveld (range) | 100° tot 150° |
| Beweegbare camera (Pan Tilt Zoom) | Ja, ePTZ (digitaal) |
| Totale zoom (optisch + digitaal) | x8 |
| Optische zoom/PTZ | Geen optische zoom |
| Digitale zoom/ePTZ | x8 |
| Inlijsten deelnemers | Ja, manueel |
| Automatische focus op de actieve spreker | Neen |
| Smart Gallery | Neen |
| Met bedieningstablet | Nee |
| HDMI uitgang in de camera | Neen |
| Ingebouwde USB-C hub | Nee |
| Bluetooth voor audio conference | Neen |
| Télécommande | Ja |
| Privacy shutter | Zonder |
| Voeding | Per USB |
| Installatie | Aan het scherm, Plat leggen |
| Gewicht | 340 g |
| Afmetingen | 194 x 34 x 42 mm |
| Gecertificeerd voor | Klassieke werking |
| Scherm inbegrepen | Nee, enkel video conference materiaal |
Inhoud
- Konftel CAM20 camera
- Afstandsbediening met inbegrepen batterijen
- Inclusief 5m USB-kabels
- Snelle startgids
Omschrijving van de Konftel CAM20
Konftel CAM20 Camera
De Konftel CAM20 conferentiecamera is een USB-camera plug and play die eenvoudig en snel op een pc via USB wordt geïnstalleerd. Geen ander apparaat is nodig om de Konftel CAM20 te laten werken, de besturingssystemen Windows 7,8 en 10 en Macbook zijn voldoende.
Deze high-definition camera is geoptimaliseerd voor kleine en middelgrote vergaderruimtes zodat deze dicht bij de tafel kan worden geplaatst waar de deelnemers zitten.
De Konftel CAM20 filmt uw vergaderingen in Ultra HD 4K-kwaliteit en past zich automatisch aan om een scherp beeld van de deelnemers te garanderen, ongeacht de lichtomstandigheden.
Met een gezichtsveld van 123° kan de Konftel conferentiecamera elke aanwezige persoon in de vergadering in beeld brengen en tot 8x inzoomen zonder vervorming.
Bovendien kunt u met de afstandsbediening de conferentiecamera op afstand bedienen en zoomen, uitzoomen, de snelle modus activeren en nog veel meer.
De Konftel CAM20 USB is compatibel met de belangrijkste conferentieplatforms zoals Skype for Business, Cisco Jabber of Avaya Communicator. Ongeacht de gekozen applicatie, biedt de Konftel CAM20 camera videobeelden via een eenvoudige USB-aansluiting.
Vind de Konftel CAM20 in een alles-in-één pakket: Konftel C20 EGO

Belangrijkste kenmerken van de Konftel CAM20
- Plug and Play
- Ideaal voor vergaderingen tot 6 personen
- Ultra HD 4K-resolutie
- Gezichtsveld 123°
- Digitale zoom x8
- PTZ
- Afstandsbediening via de afstandsbediening
- Aansluitingen: USB
- Eenvoudige en snelle installatie
