Sterke punten
- 2 camera's (21 en 13 MP)
- 4K video-opname
- Super 8
- Dual Led-flitser
- Fasedetectie-autofocus
- 5 inch Full HD IPS-scherm
- Resolutie 1920 x 1080 pixels
- Batterij 3000 mAh
- Geheugen 32 GB, mogelijkheid om een Micro-SD-kaart toe te voegen
- 3 GB RAM
- MediaTek Helio X20-processor
Wat zijn de kenmerken van de Kodak Ektra 5 ?
Eigenschappen
| Voordelen van het model | 32 GB, 2 camera's (21 en 13 MP), Dual Led-flitser, fasedetectie-autofocus |
|---|---|
| Type mobiel | Smartphone |
| Dubbele sim | Nee |
| Waterdicht | Ja |
| Militaire norm MIL-STD-810 | Nee |
| Atex (explosieveilig) | Nee |
| Ingebouwde GPS | Ja |
| Micro SD | Ja |
| Zaklamp | Nee |
| Foto/video | Ja |
| Portofoon | Nee |
| Berichten | Sms, mms, e-mail |
| Schermgrootte | 5 pouces |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 |
| Wifi | Ja |
| Netwerk | 4G |
| SOS-toets | Nee |
| BIW (alarm in geval van vallen) | Nee |
| Geïntegreerde barcodelezer | Nee |
| Frequentie | Quadriband |
| Type batterij | 3000 mAh |
| Afmetingen | 147,8 x 73,35 x 9,69 mm |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar |
Inhoud
- Kodak Ektra 32 GB smartphone zwart
- Oplader
- USB-kabel
- Koord
Omschrijving van de Kodak Ektra 5
Kodak Ektra 5: een fysieke knop voor scherpstelling, zoals op een fotocamera.
Kodak, het legendarische merk van fotocamera's, keert terug op het toneel door zijn intrede op de smartphonemarkt.
De Kodak Ektra 5 heeft een vintage uitstraling die nostalgische gebruikers zeker zal aanspreken: zijn afwerking die aan leer doet denken en zijn ontspanknop herinneren aan zijn illustere voorganger. Maar laat je niet misleiden door het uiterlijk, want het apparaat is resoluut modern dankzij zijn krachtige processor MediaTek Helio X-20 Deca en zijn groot Full HD touchscreen. Bovendien biedt de Gorilla Glass-technologie een ideale bescherming tegen krassen en stoten voor zowel het scherm als de lens.
Wat deze nieuwkomer bijzonder maakt, is dat hij geoptimaliseerd is voor beeldopname. De Kodak Ektra is daarom uitgerust met twee camera's, een aan de voorkant met een beeldkwaliteit van 13 megapixels en een van 21 MP aan de achterkant. De hoofdsensor beschikt over geavanceerde functies zoals fasedetectie-autofocus (PDAF), een optische stabilisator, high dynamic range imaging (HDR), een lensopening van f/2.2, een Dual LED-flitser en de mogelijkheid om video's in 4K op te nemen. Om zijn grote broers te herinneren, biedt de Kodak Ektra 5 scherpstelling met een knop halverwege: zoals op een compacte camera, stel je scherp door de knop halverwege in te drukken en neem je de foto door de knop volledig in te drukken!
De fototoepassing van de Kodak Ektra 5 is perfect om je foto's te personaliseren met de expertfuncties van diafragma voor mooie portretten met een onscherpe achtergrond, de snelheidsfunctie om snelle acties vast te leggen, of een HDR-modus om een groot lichtcontrast en een aangename kleurdiepte te geven.
De camera aan de voorkant is een van de meest geavanceerde in deze categorie en maakt het mogelijk om videogesprekken in hoge resolutie te voeren via Messenger en Skype. De Kodak Prints-applicatie biedt je de mogelijkheid om je mooiste foto's gemaakt met de Kodak Ektra 5 af te drukken. Liefhebbers van retrostijl zullen de verschillende fotofilters met "korrel"-effect waarderen, evenals de "Super 8"-applicatie om oude films te bekijken.
Samenvattend biedt het merk Kodak ons een object dat zowel mooi als krachtig is en alle functies van een smartphone biedt, en dat zowel beginnende als ervaren fotografen zal bekoren.
Overzicht van de functies van de Kodak Ektra 5 smartphone:
● Android 6.0 Marshmallow
● 5-inch Full HD-scherm
● Geheugen 32 GB, compatibel met Micro-SD-kaart
● Processor 2.3 GHz MediaTek Helio X-20 Deca (10)
● Ram 3 GB
● Bluetooth 4.1, GPS, Wi-Fi, LTE
● Beeldsensor Sony IMX230 21 MP aan de achterkant
● Camera 13 MP aan de voorkant
● Fasedetectie-autofocus
● Dual Led-flitser
● Super 8 videofunctie
● Resolutie 1920 x 1080 pixels
● SIM-kaart niet inbegrepen