Sterke punten
- Tablet ATEX Zone 1/21: II 2G Ex ib IIC T4 Gb, II 2D Ex ib IIIC T135°C Db IP6X
- IECEx Zone 1/21: Ex ib IIC T4 Gb, Ex ib IIIC T135°C Db IP6X
- werkt op Android 8.0
- Waterdicht en robuust: IP68
- 4G LTE, Bluetooth en WiFi connectiviteit
- Capacitief aanraakscherm RugDisplay Glass 8 inch bruikbaar met handschoenen
- Twee camera's + IR-camera/fototoestel
- NFC
- GPS, AGPS Support, GLONASS
- Krachtige batterij (8400 mAh) en snellader
- Processor MSM8952 (Octa-Core 2 GHz)
- Werkt van -20 °C tot +60 °C
- PTI- en PTT-functies optioneel
- Uitbreidbaar micro-SD-geheugen tot 64 GB
Wat zijn de kenmerken van de I.safe IS910.1 ?
Eigenschappen
| OS (besturingssysteem) | Android (Google) |
|---|---|
| Besturingssysteem | Android 7.1 Nougat |
| Schermgrootte | 7,1 inch |
| Schermgrootte | Ultra compact tot 7,9") |
| Scherm resolutie | 1080 x 1920 |
| RAM geheugen | 4 Go RAM |
| Netwerk | Geen mobiel netwerk |
| Beschermingsindex | IP 68 |
| Militaire norm MIL-STD-810 | Ja |
| Beschermingsindex | IP 64 |
| Geïntegreerde barcodelezer | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| Wifi | Ja |
| Fototoestellen | Ja |
| Atex | Ja - Zone 1/21 |
| Soorten batterij | 8400 mAh |
| Gewicht | 750 g |
| Afmetingen | 235 x 154 x 23 mm |
Inhoud
- Tablet IS910.1
- Batterij
- Kabel en USB-behuizing i.safe Connector
- Wandlader
- Snelstartgids
- Veiligheidsinstructies
Omschrijving van de I.safe IS910.1
Tablet atex zone 1/21 IS910.1 i.safe Mobile
Het model IS910.1 van i.safe Mobile is een robuuste tablet speciaal ontworpen voor gebruik door professionals in explosieve omgevingen. Gecertificeerd Atex 1/21, is hij ook waterdicht (water, stof, micropartikels) dankzij zijn IP68.
Met Android 8.0 als besturingssysteem biedt deze uiterst duurzame tablet tal van functies voor de geïsoleerde werker. Zijn GPS maakt het mogelijk om de drager van de IS910.1 nauwkeurig te lokaliseren, terwijl zijn ingebouwde versnellingsmeter mogelijke vallen detecteert. Optioneel biedt i.safe de functies Push to talk ready en PTI.
De tablet IS910.1 van i.safe Mobile is gemakkelijk te gebruiken, zelfs wanneer u veiligheidshandschoenen draagt. Hij heeft een capacitief HD-touchscreen (technologie HD RugDisplay) met een resolutie van 1080 x 1920 pixels, evenals een infraroodbeeldsensor (foto's en video's).
Tot slot is deze robuuste tablet uitgerust met een hoogcapaciteitsbatterij met zijn sneloplader om u een lange levensduur en gebruik gedurende de hele dag te garanderen.


Belangrijkste functies van de robuuste tablet IS910.1 van i.safe Mobile:
● Atex 1/21
● IP68: beschermd tegen stof en micropartikels, bestand tegen onderdompeling van 30 minuten op 2 meter diepte
● Android 8.0
● Capacitief HD-touchscreen 8'' (20,32 cm) RugDisplay
● GPS, AGPS Support, GLONASS
● G-sensor
● Te gebruiken in temperatuurbereiken van -20 °C tot +60 °C
● Te bedienen met handschoenen
● Near Field Communication (NFC)
● PTI-functie (optioneel)
● Processor MSM8952 (Octa-Core 2 GHz)
● Batterij 8400 mAh
● Bluetooth® 4.1 LE
● WiFi
● 4G: LTE
● Sneloplader
● Uitbreidbaar micro-SD-geheugen tot 64 GB
● 2 camera's, 1 apparaat / IR-camera
● Push to talk (optioneel)

