Sterke punten
- Atex Zone 2/22
- Scherm: 4.5" (11.43cm) touchscreen
- Besturingssysteem: Android 7.1
- Batterij: 3600 mAh
- Camera: 8 Mpx Autofocus + 5 Mpx
- Aanpasbare knoppen: 2 (PTT-SOS)
- Waterdicht: IP68
- Weerstand: MIL-STD-810G
- Gewicht: 325g
- Connectiviteit: 4G / WIFI / Bluetooth 4.1 / GPS / NFC
- Poort: Waterdichte USB 2.0 / Jack 3.5mm
Wat zijn de kenmerken van de I.safe IS520.2 ?
Eigenschappen
| OS (besturingssysteem) | Android (Google) |
|---|---|
| Besturingssysteem | Android 7.0 Nougat |
| Voordelen van het model | 4G, IP68, Atex 2/22, GPS, NFC, Bluetooth, Android 7.1, snellader |
| Type mobiel | Smartphone |
| Dubbele sim | Ja |
| Waterdicht | Ja |
| Militaire norm MIL-STD-810 | Ja |
| Valbestendigheid | Valbestendig en waterdicht |
| Atex (explosieveilig) | Zone 2/22 |
| Ingebouwde GPS | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Micro SD | Ja, tot 32 Gb |
| Berichten | Sms, mms, e-mail |
| Schermgrootte | Compact (van 5,5" tot 5,9") |
| Schermgrootte | 4,7 inch (11,94 cm) |
| Scherm resolutie | 1280 x 720 pixels |
| Wifi | Nee |
| Wifi | Ja |
| Netwerk | 4G |
| SOS-toets | Ja |
| BIW (alarm in geval van vallen) | Als optie |
| Geïntegreerde barcodelezer | Nee |
| Type batterij | 4000 mAh |
| Afmetingen | 158 x 79 x 15 mm |
Inhoud
- Robuuste telefoon IS520.2
- Batterij
- USB-kabel
- Europese oplader voor apparaat en batterij
- Oordopjes
- Beschermfolie voor scherm
- Snelle startgids
- Veiligheidsinstructies
Omschrijving van de I.safe IS520.2
Mobiele telefoon Atex Zone 2/22: I.Safe IS520.2
De IS520.2 van I.Safe Mobile is een smartphone versterkt voor gebruik in Atex zone 2/22 en werkt op het Android 7.1 besturingssysteem.
Robuust en conform militaire normen, deze mobiele telefoon Atex IS520.2 is ontworpen om te weerstaan aan potentieel explosieve omgevingen van het type Atex zone 2/22.
Ook gecertificeerd IP68, de IS520.2 is bestand tegen onderdompeling in water tot 2m diepte gedurende 1 uur, tegen stof en micropartikels.
Het ontwerp van de IS520.2 is uitgerust met Bluetooth- en NFC-technologieën voor gegevensoverdracht, toegangscontrole of snelle productidentificatie, en dat zonder kabel.
Deze IS520.2 is ook voorzien van talrijke sensoren (magnetische sensor, gyroscoop, luchtdruksensor...).
Met een batterij van 3600 mAh biedt deze smartphone van I.Safe Mobile u een lange autonomie. Zijn snellader maakt het mogelijk om zowel het apparaat als de batterij op te laden.
Geniet ook van zijn 4,5-inch multi-touch capacitief scherm en zijn HD RugDisplay-technologie.
Ten slotte, om te profiteren van walkie-talkie communicatie voor mobiel en het systeem voor bescherming van geïsoleerde werknemers (PTI), kunt u een van deze functies of beide (optioneel) aanvragen.
ATEX-goedkeuring van de IS.520.2:
ATEX Zone 2/22
Ex II 3G Ex ic IIC T4 Gc IP64
Ex II 3D Ex ic IIIC T135°C Dc IP64
IECEx Zone 2/22
Ex ic IIC T4 Gc IP64
Ex ic IIIC T135°C Dc IP64

Belangrijkste kenmerken van de versterkte smartphone I.Safe IS520.2
● Android 7.1
● Gecertificeerd voor gebruik in explosieve atmosferen (ATEX 2/22)
● Waterdicht en robuust: IP68
● Snapdragon 625-processor
● Krachtige batterij (3600 mAh)
● 4,5" multi-touch capacitief RugDisplay
● 4G-connectiviteit, Bluetooth en WiFi
● Dubbele micro SIM
● GPS, AGPS, GLONASS, BeiDou
● Near Field Communication (nabijheidscommunicatie)
● Aanwezigheid van sensoren (gyroscoop, magnetische sensor, barometer...)
● Versterkte luidspreker
● Werkt van -20 °C tot 60 °C
● Magnetische USB-oplaadpoort + magnetische kabel



