Samsung Magic Info Express 2 Software

Magic Info Express 2 gratis professionele software, contentcreatie en multi-scherm distributieplanning

SKU
OEMAGINFO

Ref. :
OEM2

0,00 0,00
LeverkostenVanaf €4,99
Op voorraad

Sterke punten

  • Gratis dynamische weergavesoftware Samsung
  • Compatibel met Samsung Smart Signage-schermen
  • Creëer uw dynamische weergaven in enkele minuten
  • 200 Modellen: restaurant, makelaarskantoor, apotheek...
  • Stream Afbeeldingen, Diavoorstelling, Tekst, Video, Tijd en Weer
  • Multizones: combineer video + afbeelding + Weer in realtime
  • Agenda: plan de distributie van uw verschillende inhoud
  • Stream via Wifi op hetzelfde netwerk, RJ45-kabel of USB-stick
  • Plan op afstand de inschakeltijden van de schermen
  • Verstuur inhoud naar meerdere schermen, op hetzelfde netwerk
  • Download de Magic info express 2 op Windows of Mac
Gratis software voor dynamische weergave

Wat zijn de kenmerken van de Samsung Magic Info Express 2 Software?

Eigenschappen

Eigenschappen
Werking USB-stick, schermbediening met afstandsbediening, Software geïnstalleerd op uw pc
Installatie op voorhand Software om op een pc te installeren
Toegang tot de software Toegang op het lokale netwerk, ter plaatsen
Toegang tot het platform Vanaf software op mijn pc
Kostprijs Gratis
Geïntegreerde functionaliteiten Creatie/indeling van inhoud om afspeellijsten samen te stellen vanuit de software, Creëren van een afspeellijst van uw eigen media en programmering van hun uitzending
Afspeellijsten Verschillende media die elkaar opvolgen en/of overlappen (multizone)
Programmatie afspeellijsten 1 afspeellijst, Meerdere afspeellijsten op basis van tijden/dagen van de week
Aanmaken van content via het platform ★★★★★
Mix reclame content en externe bron (bijv. Live TV) Neen
Uitzending van web pagina (met smart screen) Neen
Online content (klok, weer, enz.) Neen
Schermtoezicht en monitoring van de inhoud die wordt uitgezonden Neen
Aansturen van meerdere displays Ja, meerdere displays tegelijkertijd
Taal van de software Frans, Engels

Video

Omschrijving van de Samsung Magic Info Express 2 Software

Volledig vrije en gratis oplossing voor dynamische weergave

MagicINFO Express 2 is een oud gratis softwareprogramma voor dynamische weergave van Samsung, voor de oudere generatie Smart Signage-schermen van Samsung. U kunt het downloaden op een Windows-pc en op een Apple Mac.

De inhoud die is gemaakt op MagicINFO Express 2 is leesbaar op de players van de volgende schermen :

  • MagicInfo Player S6: OHN, OMN, QBR, QMR, QHR serie
  • MagicInfo Player S5: QHH, QMH, QBH, DBJ, OHH
  • MagicInfo Player S4: OHF, OMF, OMH, PHF, PHF-P, PMF, PMF-BC, PMH, SBB-SSF Series
  • MagicInfo Player S3: SHF, DHE, DME, DBE, OHE, OME, MLE, RHE, SBB-SSE Series
  • MagicInfo Player E: RMD, RMH Serie.

 

Aangezien MagicINFO Express 2 verouderd is, bieden we bij OfficeEasy een groot aanbod van gratis software voor dynamische weergave compatibel met de grote merken van professionele schermen: Samsung, LG, Philips, IIyama...


magic info express 2

Zeer eenvoudige contentcreatie

Het grote voordeel van MagicINFO Express 2 is dat het vooraf gedefinieerde lay-outs biedt om het maken van uw advertenties en berichten te vergemakkelijken.

Met 200 sjablonen voor restaurants / apotheken, makelaarskantoren... kunt u ook inspiratie opdoen voor het maken van gepersonaliseerde weergaven.


Professionele lay-out met meerdere weergavezones op één of meerdere schermen

Met MagicINFO Express 2 kunt u afbeeldingen (jpg, png..), diavoorstellingen, tekst en video's importeren in uw advertenties.

Met de multi-zone functionaliteit kunt u vaste inhoud in beeld en vooraf geladen video combineren om de aandacht te trekken en leven te geven aan uw dynamische weergavescherm.

Het is zelfs mogelijk om widgets voor tijd en weer op het scherm te tonen.

gratis software voor dynamische weergave

gratis dynamische weergave samsung

Uitzendplanning op een agenda.

De software van Samsung is ontworpen om het uitzenden van inhoud te vergemakkelijken. Met behulp van een agenda kunt u uur per uur en dag per dag plannen wat het scherm of de schermen zullen tonen.

Met slepen en neerzetten kan elke afspeellijst op een tijdslot worden geplaatst. Dit stelt u in staat om aanzienlijk tijd te besparen, vooral wanneer u meerdere schermen in dezelfde winkel of verbonden met hetzelfde internetnetwerk heeft.


Contentbeheer op locatie, één of meerdere schermen op hetzelfde netwerk.

MagicINFO Express 2 is een contentbeheersoftware die lokaal werkt, wat betekent dat u aanwezig moet zijn op de locatie waar de weergaven zich bevinden. Alle schermen moeten op dezelfde internetbox zijn aangesloten.

Afhankelijk van uw scherm kan de inhoudsoverdracht van uw computer via WIFI naar de weergave plaatsvinden. U kunt uw scherm of computer ook aansluiten op een RJ45-netwerkkabel. Nog eenvoudiger, de gemaakte inhoud kan naar het scherm worden overgebracht met een USB-stick.

gratis oplossing voor dynamische weergave

gratis cms voor dynamische weergave

Hoe werkt het maken van dynamische inhoud voor uw Samsung-weergavescherm

  • Installeer de MagicINFO Express 2-software op uw computer
  • Maak uw vestiging aan (naam, openingstijden,...)
  • Selecteer een vooraf opgeslagen sjabloon: Restaurantmenu / Diavoorstelling makelaarskantoor / Informatiepaneel
  • Maak uw tekstuele inhoud, laad uw afbeeldingen en sla uw presentatie op
  • Plan de uitzending van uw inhoud (planning van presentaties, dagen & tijden van scherminschakeling)
  • Verbind uw Samsung-scherm met het lokale WIFI-netwerk of sla uw bestanden op een USB-stick op en sluit deze aan op het scherm. Het principe is eenvoudig: elke inhoudcreatie is eigenlijk een agenda, het is voldoende om het bestand naar het scherm te sturen
  • Het Samsung-scherm begrijpt op welk tijdstip de inhoud moet worden uitgezonden dankzij het ontvangen agendaformaat
  • De interne MagicINFO-player geïntegreerd in het scherm leest het agendabestand en interpreteert het als dynamische inhoud bestaande uit visuals. Uw scherm zendt uw inhoudcreatie uit! (Op het exacte moment dat u hebt besloten dat het moet worden uitgezonden!)