Sterke punten
- Gemaakt in Duitsland
- Dual SIM + SD-kaartsleuf
- Android 10
- Groot krasbestendig scherm 6.3"
- 4G LTE
- 16 MP achtercamera met macro en groothoek
- Achterste vingerafdruksensor
- Ideaal voor bedrijfsgebruik
Wat zijn de kenmerken van de Gigaset GS4 Zwart ?
Eigenschappen
| Besturingssysteem | Android 10 |
|---|---|
| Type mobiel | Smartphone |
| Dubbele sim | Ja |
| Waterdicht | Nee |
| Militaire norm MIL-STD-810 | Nee |
| Atex (explosieveilig) | Nee |
| Ingebouwde GPS | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Micro SD | Ja |
| Foto/video | Ja |
| Trilfunctie | Ja |
| Schermgrootte | 6.3" |
| Scherm resolutie | 2340 x 1080 Pixels |
| Wifi | Ja |
| Netwerk | 4G |
| SOS-toets | Nee |
| BIW (alarm in geval van vallen) | Nee |
| Geïntegreerde barcodelezer | Nee |
| Type batterij | Batterie Lithium Polymère 4300 mAh (typ.) / 4.4 V |
| Batterijduur tijdens een gesprek | 25h |
| Batterijduur in de slaapstand | 350h |
| Gewicht | 206g |
| Afmetingen | 157 mm (H) x 75 mm (L) x 9,8 mm (H) |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar |
Inhoud
- 1 x Gigaset GS4 Zwart
- 1 x Oplader (USB 2.0)
- 1 x SIM-kaart uitwerppin
- 1 x USB Type-C kabel
- 1 x Startgids
Video
Omschrijving van de Gigaset GS4 Zwart
GS4: De smartphone van Gigaset
Gemaakt in Duitsland, de GS4 profiteert van de nieuwste technologische ontwikkelingen, terwijl hij toch zeer betaalbaar blijft. Het gebogen scherm van 6.3" FHD+ is voorzien van een krasbestendige en vlekbestendige behandeling en heeft een resolutie van 2340 x 1080 pixels. Werkend op Android 10, ondersteunt het gezichtsherkenning en is het ook ontworpen met een vingerafdruksensor aan de achterkant.
Op het gebied van netwerk en verbinding is het niet achtergebleven. Compatibel met 4G beschikt het ook over de VOLTE (bellen via internetnetwerk) en VOWIFI (bellen via uw WIFI-netwerk) functies. Met Bluetooth 5.0 kunt u eenvoudig uw apparaten koppelen.
Ideaal voor de bedrijfsfleet, de Gigaset GS4 kan 2 SIM-kaarten en 1 micro SD ondersteunen. Het is ook uitgerust met GPS en wordt opgeladen via een standaard USB-C-poort.
Ook beschikbaar in wit!


Een krachtige processor voor een lange batterijduur
Qua specificaties is de GS4-smartphone van Gigaset uitgerust met een krachtige processor. De MediaTek Helio P70 Octa-Core MT6771 draait tot 2.1 GHz en stelt u in staat om al uw taken gemakkelijk uit te voeren. Met zijn 64GB geheugen kunt u foto's, video's en zakelijke documenten opslaan.
Dankzij de lithium-polymeer batterij van 4300 mAh heeft u een gesprekstijd tot 25 uur en een standby-tijd van meer dan 350 uur. De GS4 is de hele werkdag en nog veel langer te gebruiken.
Uitgerust met twee camera's (achter en voor), kan de GS4 ook foto's van uitstekende kwaliteit maken. Aan de achterkant heeft het apparaat meer dan 16 Mpx en beschikt het over een groothoek- en macrolens van respectievelijk 5 en 2 Mpx. Aan de voorkant heeft het apparaat 13 Mpx.
Technische Specificaties van de Gigaset GS4
- Android 10
- Gezichtsherkenning en vingerafdruksensor
- Randloos scherm met kras- en vlekbestendige behandeling
- Full HD 1080p video
- Voor- en achtercamera's van 13 en 16Mpx
- Draadloos opladen
- Scherm 2340 x 1080 px van 6.3 inch FHD+, 16.7m kleuren
- VoLTE en VoWiFi
- Bluetooth 5.0
- Dubbele SIM + SD-kaart
- MediaTek Helio P70 Octa-Core MT6771 processor
- 64 GB geheugen
- 157 mm (H), 75 mm (L), 9,8 mm (H)
- Gewicht: 206 g
