Sterke punten
- Groot scherm: 6,3" Full HD
- Batterij 4700mAh: lange batterijduur
- USB-C-poort + 3,5mm audiojack
- Octa Core 2GHz Helio P23, 4GB RAM, 64GB opslag
- Dubbele camera 16 en 2 MP aan de achterkant
- Frontcamera 16MP
- Vingerafdruklezer en gezichtsherkenning
- Dubbele SIM
- VoWiFi- en VoLTE-connectiviteit
- Android 9.0 Pie
- Ontworpen en geproduceerd in Duitsland.
Wat zijn de kenmerken van de Gigaset GS290 Titaniumgrijs ?
Eigenschappen
| OS (besturingssysteem) | Android (Google) |
|---|---|
| Besturingssysteem | Android 9 |
| Voordelen van het model | Full HD-scherm 6,3'' 16cm diagonaal, Extra lange batterijduur, dubbele camerasensor |
| Type mobiel | Smartphone |
| Dubbele sim | Ja |
| Waterdicht | Nee |
| Militaire norm MIL-STD-810 | Nee |
| Valbestendigheid | Valbestendig |
| Atex (explosieveilig) | Nee |
| Ingebouwde GPS | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Micro SD | Ja |
| Zaklamp | Ja |
| Foto/video | Ja |
| MP3-speler | Ja |
| Trilfunctie | Ja |
| Portofoon | Nee |
| Radio | Ja |
| Berichten | Sms, mms, e-mail |
| Schermgrootte | 6,3" |
| Scherm resolutie | 2340x1080 |
| Wifi | Ja |
| Netwerk | 4G |
| SOS-toets | Nee |
| BIW (alarm in geval van vallen) | Nee |
| Geïntegreerde barcodelezer | Nee |
| Frequentie | Quadriband |
| Type batterij | Lithium Polymère 4700 mAh |
| Batterijduur tijdens een gesprek | 8h |
| Batterijduur in de slaapstand | 200h |
| Gewicht | 190g |
| Afmetingen | 157 mm (H), 75,1 mm (L), 9,65 mm (E) |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar |
Inhoud
- 1 Gigaset GS290
- oplader (USB 2.0)
- SIM-kaart uitwerppin
- USB Type-C kabel
- Oordopjes
- Transparante beschermhoes
- Snelstartgids
Video
Omschrijving van de Gigaset GS290 Titaniumgrijs
Een groot breedbeeldscherm en een recordautonomie
De Gigaset GS290 biedt een zeer groot scherm van 6,3" inch, met een formaat van 19,5:9. Met zijn IPS FULL HD paneel (kras- en stootbestendig) geniet u optimaal van uw multimedia-inhoud. Een van de belangrijkste toepassingen van deze smartphone is het bekijken van video's.
Dit grote scherm, ontworpen voor multimedia, gaat gepaard met een belangrijke autonomie: 8 uur bij videoweergave en communicatie, 34 uur bij het beluisteren van muziek en ongeveer 200 uur in actieve modus.
Het intelligente batterijbeheersysteem detecteert een lage capaciteit en schakelt onmiddellijk over naar energiebesparing. Met 4700mAh behoort de batterij van de Gigaset GS290 tot de meest autonome op de markt.


Prestaties van de camera die passen bij zijn formaat
Met zijn dubbele lens aan de achterkant profiteert de GS290 van een dubbele sensor van 16MPX en 2MPX om de Arcsoft beeldfusie-algoritmen volledig te benutten. Foto's van hoge kwaliteit met een gepersonaliseerd beheer van opnamen: voeg de beroemde achtergrondvervaging toe (het zogenaamde bokeh-effect) voor geslaagde portretten, gebruik HDR om de helderheid te verbeteren en het contrast zelfs bij moeilijke lichtomstandigheden.
Gigaset heeft ook aan nachtelijke fotografen gedacht, met een nachtmodus die scènes bij weinig licht vastlegt. Ten slotte, waardig aan een professionele camera, kunt u de automatische instellingen uitschakelen en volledig de controle over uw camera nemen dankzij de Pro-modus om artistieke en gepersonaliseerde resultaten te behalen.
Camera maar ook videocamera, de Gigaset GS290 neemt op in Full HD-formaat in 1080p.
Wat betreft interne prestaties, de Gigaset is uitgerust met een Helio P23-processor met 8 kernen van 2,0 GHz, 4GB DDR3 RAM om veeleisende applicaties zeer snel te verwerken. Standaard geleverd met een flashgeheugen van 64GB, beheert de smartphone geheugenuitbreiding tot 256GB.
Connectiviteit rijmt met veiligheid
Gericht op nieuwe communicatiemethoden en nieuwe netwerken, is deze smartphone van het Duitse merk Gigaset compatibel met VoWIFI en Vo 4GLTE. Dankzij zijn expertise in telefonie maakt Gigaset dus de overdracht van spraak mogelijk via alle mogelijke oplossingen, terwijl het de nieuwe Bluetooth Klasse 5, de NFC (voor opladen en overdracht door eenvoudig contact) integreert.
Zijn dubbele energietransmissiesysteem (USB On-The-Go) verandert uw Gigaset GS290 in een externe batterij om andere apparaten op te laden.
Het gebruik van de mobiele telefoon Gigaset GS290 kan worden vergrendeld door 3 systemen: de klassieke ontgrendeling met code, door de vingerafdruksensor en door gezichtsherkenning dankzij zijn 16MP frontcamera.
Met twee simkaartslots houdt u slechts één telefoon voor uw persoonlijke en professionele gebruik. Ook zeer handig voor een speciaal reisabonnement met verhoogde mobiele datalimieten!


Ontworpen, ontwikkeld, vervaardigd in Duitsland.
In Bocholt in Noordrijn-Westfalen, in de Gigaset-fabriek in Duitsland, worden de Gigaset-smartphones geproduceerd. Kwaliteitscontrole en precisieassemblage, 70 jaar ervaring in productie staan in dienst van de nieuwe Gigaset GS290.
Bovendien zet het Europese merk zich in voor ecologische duurzaamheid door een verpakking van grasvezel aan te bieden die volledig recyclebaar en composteerbaar is. Lokaal gewonnen, heeft deze grondstof veel minder water en energie nodig in vergelijking met karton.
Met een strak interieur zonder overtollig plastic in presentatie en verpakking, toont de GS290 bij het openen de wil van Gigaset om milieuvriendelijke consumptiegoederen te produceren.
Kenmerken van de Gigaset GS290
- Afmetingen: 157 mm (H), 75,1 mm (B), 9,65 mm (D) voor 190g
- Scherm: 6,3" (16 cm diagonaal), full HD-resolutie 2340x1080, 2.5D gebogen randen, krasbestendig IPS-paneel
- Helderheid: 430cd/m²
- Contrast: 1500:1
- Pixeldichtheid: 409 PPI
- Besturingssysteem: Pure Android 9.0 Pie
- Processor: MediaTek Helio P23 Octa-Core MT6763 2GHz
- Geheugen: 4GB RAM DDR3, 64GB opslag uitbreidbaar tot 256GB.
- Connectiviteit: VoWiFi / Vo4GLTE / Bluetooth 5.0 / WIFI (802.11 2.4G en 5G) NFC / USB-C / GPS / Koptelefoonaansluiting Jack 3.5mm
- Batterij: 4700mAh / 3.85V