Sterke punten
- Groot scherm: 5.7" Full HD
- Batterij 5000mAh: ultralange batterijduur
- USB-C-poort + 3.5mm audiojack
- Qualcomm Octa-Core, Snapdragon430 1.4Ghz, 64GB opslag
- Frontcamera 13MP en 16MP achter
- Vingerafdruklezer en gezichtsherkenning
- Dubbele SIM
- VoWiFi- en VoLTE-connectiviteit
- Android 8.1 Oreo
- Ontworpen en geproduceerd in Duitsland.
Wat zijn de kenmerken van de Gigaset GS280 ?
Eigenschappen
| OS (besturingssysteem) | Android (Google) |
|---|---|
| Besturingssysteem | Android 8.1 Oreo |
| Voordelen van het model | Full HD-scherm 5,7'' 12.7cm diagonaal, Extra lange batterijduur, beveiliging met vingerafdruk |
| Type mobiel | Smartphone |
| Dubbele sim | Ja |
| Waterdicht | Nee |
| Militaire norm MIL-STD-810 | Nee |
| Atex (explosieveilig) | Nee |
| Ingebouwde GPS | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Micro SD | Ja |
| Zaklamp | Ja |
| Foto/video | Ja |
| MP3-speler | Ja |
| Trilfunctie | Ja |
| Portofoon | Nee |
| Radio | Ja |
| Berichten | Sms, mms, e-mail |
| Schermgrootte | 5.7" |
| Scherm resolutie | 2160x1080 |
| Wifi | Ja |
| Netwerk | 4G |
| SOS-toets | Nee |
| BIW (alarm in geval van vallen) | Nee |
| Geïntegreerde barcodelezer | Nee |
| Frequentie | Quadriband |
| Type batterij | Lithium Polymère 5000 mAh |
| Batterijduur tijdens een gesprek | 45h en conversation(2G) / 20h (3G/4G). En lecture vidéo : 10h |
| Batterijduur in de slaapstand | 550h |
| Gewicht | 174g |
| Afmetingen | 152,6 mm (H), 73,7 mm (L), 9,2 mm (E |
| Fabrieksgarantie | 1 jaar |
Inhoud
- Gigaset GS280
- oplader (USB 2.0)
- SIM-kaart uitwerppin
- oordopjes
- snelstartgids
Video
Omschrijving van de Gigaset GS280
Een groot breedbeeldscherm en een recordautonomie
De Gigaset GS280 biedt een prachtige 18:9 resolutie op een groot 5.7" inch scherm. Met zijn IPS FULL HD+ display (dat bestand is tegen krassen en stoten) geniet u van een geweldige multimedia-ervaring. Deze smartphone verbergt het niet: video afspelen is een van zijn sterke punten.
Het comfort van het scherm voor het bekijken van video's wordt aangevuld door zijn grote batterijcapaciteit: hij houdt het 10 uur vol bij video afspelen, 80 uur bij muziek luisteren en ongeveer 45 uur bij 2G-communicatie.
De Gigaset GS280 bevat een slimme batterijbeheer met een controlesysteem wanneer de batterij een laag niveau bereikt. Met 5000mAh is de batterij van de GS290 smartphone een van de meest duurzame op de markt.


Dubbele flitser en kracht van de camera.
De dubbele bi-color flitser van de Gigaset GS280 aan de achterkant geeft nachtelijke opnamen een warme natuurlijke kleur: geen bleke gezichten en rode ogen meer! Met zijn 16 Megapixel sensor voor de hoofdcamera en 13MP voor de frontcamera, zorgt de smartphone van het Duitse merk zowel voor video-opnames en foto's als voor videogesprekken (HD-video in 1080p).
De interne architectuur van de Gigaset GS280 is gebouwd rond een Qualcom Octa Core Snapdragon 430 processor, 8 kernen op 1.4Ghz. 3GB DDR3 RAM biedt de snelheid voor applicaties, terwijl 32GB opslagruimte (uitbreidbaar tot 256GB) het gemakkelijk maakt om uw films, muziek en applicaties op te slaan.
Een interessante eigenschap is dat Gigaset geen extra laag toevoegt aan het besturingssysteem. De Gigaset GS280 draait op Pure Android 8.1 Oreo.
De batterij laadt zeer snel op dankzij de fast-charge modus QC3.0, namelijk 2.5 uur voor een volledige lading.
Connectiviteit en professionele functies
Gericht op de toekomst van communicatie, ondersteunt de Gigaset GS280 VoWIFI en Vo 4GLTE (spraak via Wifi en spraak via 4G). Dankzij zijn expertise in telefonie, maakt Gigaset dus de overdracht van spraak mogelijk via alle mogelijke oplossingen, terwijl het Bluetooth Klasse 4.2, NFC (voor opladen en overdracht door simpel contact) integreert.
De GS280 is voorzien van talrijke sensoren: vingerafdruksensor voor veilige ontgrendeling van de telefoon, zwaartekrachtsensor en gyroscoop (handig voor de integratie van PTI-applicaties!), nabijheidssensor (essentieel voor NFC), lichtsensor voor het beheren van oogvermoeidheid en batterijbesparing.
Zoals elke recente smartphone, bevat Gigaset op zijn GS280 een GPS voor navigatie (A-GPS, GPS, Glonass, Beidou).
De 2 simkaartslots besparen de aanschaf van een smartphone voor persoonlijk gebruik en het gebruik van een telefoon voor professioneel gebruik.


Ontworpen, ontwikkeld, vervaardigd in Duitsland.
Gemaakt in Bocholt in Noordrijn-Westfalen in de Gigaset fabriek in Duitsland, de gigant in telefonie verzekert telefoons van 100% Europese makelij. Nauwkeurige controle en assemblage, 70 jaar ervaring in de productie van telefonische materialen geven de recente Gigaset GS280 smartphone een solide vertrouwen in zijn robuustheid.
Kenmerken van de Gigaset GS280
- Afmetingen: 152.6 mm (H), 73,7 mm (B), 9,2 mm (D) voor 174g
- Scherm: 5.7" (12.7cm diagonaal), full HD resolutie 2340x1080, 2.5D gebogen randen, krasbestendig IPS paneel
- Helderheid: 450cd/m²
- Contrast: 1000:1
- Pixeldichtheid: 427 PPI
- Besturingssysteem: Pure Android 8.1 Pie
- Processor: Qualcom OctaCore Snapdragon 430, 1.4 Ghz
- Geheugen: 3GB RAM DDR3, 32GB opslag uitbreidbaar tot 256GB.
- Connectiviteit: VoWiFi / Vo4GLTE / Bluetooth 4.2 / WIFI (802.11 2.4G en 5G) NFC / USB-C / GPS / Koptelefoonaansluiting Jack 3.5mm
- Batterij: 5000mAh / 3.85V