Sterke punten
- Set: 2 draadloze handsets
- Handsfree-functie
- HSP-audio: Gepatenteerde Gigaset-technologie met echo-onderdrukking
- Groot 2" scherm
- Tweekleurige achtergrondverlichting
- Gesprekstijd: 10 uur / stand-by: 200 uur
- Centrale navigatietoets
- Snelle berichtweergave met één toets
- Filteren van ongewenste nummers
- Jumbo-lettertype: grote maat, betere leesbaarheid
- Telefoonboek: 150 contacten + VIP-modus
- Conferentie met meerdere handsets, oproepdoorschakeling, delen van contacttelefoonboek
- Tijdslotbeheer (stille oproep afhankelijk van het uur)
- "Plug & Play"-functie
- ECO DECT: modus "maximaal bereik" en "uitzendingsvrij bereik"
- Compatibel met de Gigaset Repeater
Wat zijn de kenmerken van de Gigaset CL-390 Duo ?
Eigenschappen
| Aantal telefoons | 2 handset |
|---|---|
| Maximum aantal telefoons (als optie) | 4 |
| Houder op afstand | Nee |
| Scherm | Backlight kleur |
| Map | 150 contacten |
| Functie VIP (specifieke beltoon per contact) | Ja |
| Antwoordapparaat | Nee |
| Handsfree | Ja |
| Trilfunctie | Nee |
| Conferentie met 3 personen (1 extern en 2 intern) | Ja |
| Oproepenlijst | Ja |
| Terugbellen-lijst (BIS) | Ja |
| Weergave van het nummer en de naam. | Ja |
| Beltonen | 20 beltonen |
| Bluetooth | Nee |
| Hoofdtelefooningang | Nee |
| Bescherming individuele werknemer (BIW) | Nee |
| PABX-compatibiliteit | Ja |
| Bereik | Max. 50 m binnen en max. 300 m buiten |
| Batterijduur in gesprek | 18 uur |
| Compatibel met versterker (als optie) | Ja |
| Te verbinden op | Analoge lijn (FT, ADSL-box) |
| Gewicht (telefoon) | 89 g |
| Gecombineerde afmetingen | 154,9 x 49,5 x 28,2 mm |
| Basisafmetingen | 110,8 x 127,9 x 45,1 mm |
| Technologie | ECO-DECT |
| Verenigbaar Microsoft Teams SIP gateway | Neen |
| Fabrieksgarantie | 1 jaar |
Inhoud
- 2 Gigaset-handsets
- 2 voedingskits
- Basisstation
- Gebruikershandleiding
Omschrijving van de Gigaset CL-390 Duo
Gigaset CL390 Duo
De Gigaset CL390 Duo is een telefoonpakket bestaande uit 2 draadloze handsets.
Handig, de Gigaset CL390 Duo slaat 150 identiteiten op met naam- en nummerweergave. Deze DECT-telefoon kan ook ongewenste nummers filteren.
De Gigaset CL390 Duo biedt het beste van de Duitse Gigaset-technologie. Het levert HDSP-geluid van hoge kwaliteit, voor zeer duidelijke en aangename gesprekken met de handsfree-functie die bewegingsvrijheid garandeert.
Op de DECT-basis kunnen 4 extra handsets worden toegevoegd om meerdere kamers of verschillende werkplekken uit te rusten, oproepen van de ene handset naar de andere over te dragen, of zelfs het telefoonboek van 150 nummers van de ene handset naar de andere over te zetten. Dankzij deze technologie is het mogelijk om een externe oproep te doen terwijl twee andere handsets intern bellen.
Personaliseerbaar oproepbeheer
Dankzij de VIP-modus van de CL390 kan een speciale beltoon aan uw contacten worden toegewezen, u kunt ook sneltoetsen toewijzen aan deze favoriete contacten.
Speciale kenmerken van de Gigaset CL 390 Duo:
- HSP™-geluid (High Sound Performance)
- Handsetvolume instelbaar op 5 niveaus
- Handsfree-modus met zeer hoge geluidskwaliteit
- Luidsprekervolume instelbaar op 5 niveaus
- Keuze van luisterprofiel (Hoog / Laag)
- Waarschuwingspiep (toetsen en lage batterij)
- Multi-handset configuratie (tot 4)
- Gratis intercom
- 2 gelijktijdige oproepen (1 extern + 1 intern)
- Oproepdoorschakeling naar een andere interne handset
- Selectie van een beltoon voor interne oproepen
- 3-weg conferentie (1 extern + 2 intern) via de "Intrusion"-functie
- Kopiëren van telefoonboek tussen handsets
- Collectieve beltoon bij inkomende oproepen
- Telefoonboek: tot 150 contacten + VIP-modus
- Vooraf kiezen met mogelijkheid tot correctie
- Naamweergave bij uitgaande oproepen
- Gemiste oproepen weergegeven op de handset: laatste 10 gekozen nummers en laatste 25 gemiste oproepen
- 20 beltonen (waarvan 16 polyfoon)
- Grote cijferweergave voor betere leesbaarheid
- Achtergrondkleur van het scherm aanpasbaar per contact
- Directe toegang tot de kieslijst
- Verschillende beltonen voor interne en externe oproepen
- Tijdslotbeheer (stille oproep afhankelijk van het tijdstip)
- Wekker met "Herhalen"-functie, keuze van melodie
- "Plug & Play"-functie
- Compatibel met de Gigaset Repeater
- Compatibel met de Gigaset L410 handsfree clip
