Sterke punten
- Geïntegreerd antwoordapparaat tot 20 minuten opname
- Wit verlicht scherm
- Lange batterijduur: 18 uur in gesprekstijd
- Handsfree functie HSP (High Sound Performance)
- Groot telefoonboek: 100 contacten
- Oproeplogboek
- Selectieve oproepblokkering
- Uitbreidbaar tot 4 handsets
Wat zijn de kenmerken van de Gigaset AS470A Duo Wit ?
Eigenschappen
| Aantal telefoons | 2 handset |
|---|---|
| Maximum aantal telefoons (als optie) | 4 |
| Houder op afstand | Nee |
| Scherm | Backlight zwart-wit |
| Map | 100 contacten |
| Functie VIP (specifieke beltoon per contact) | Ja |
| Antwoordapparaat | Ja |
| Handsfree | Ja |
| Trilfunctie | Nee |
| Toezicht op ruimtes | Nee |
| Conferentie met 3 personen (1 extern en 2 intern) | Ja |
| Oproepenlijst | Ja |
| Weergave van het nummer en de naam. | Ja |
| Sms | Nee |
| Beltonen | 5 beltonen |
| Bluetooth | Nee |
| Hoofdtelefooningang | Nee |
| Bescherming individuele werknemer (BIW) | Nee |
| Bereik | Max. 50 m binnen en max. 300 m buiten |
| Batterijduur in gesprek | 18 uur |
| Compatibel met versterker (als optie) | Ja |
| Te verbinden op | Analoge lijn (FT, ADSL-box) |
| Batterijen | 2 x AAA NiMh 400 mAh |
| Gewicht (telefoon) | 110 g |
| Gecombineerde afmetingen | 155 x 49 x 34 mm |
| Basisafmetingen | 44 mm x 88 mm x 103 mm |
| Technologie | ECO-DECT |
| Verenigbaar Microsoft Teams SIP gateway | Neen |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar |
Inhoud
- 2 witte AS470-telefoons
- 1 AS470A antwoordapparaat
- Telefoonkabel
- Oplaadbare NiMh-batterij
- Telefoonsnoer
Omschrijving van de Gigaset AS470A Duo Wit
Gigaset AS470A Duo Wit
De Gigaset AS470A bevat twee witte draadloze telefoons AS470 en een geïntegreerd antwoordapparaat AS470A.
De twee DECT-telefoons hebben een groot telefoonboek dat tot 100 contacten kan opslaan, een zeer goed leesbaar verlicht scherm met weergave van telefoonnummers en namen van inkomende oproepen. Hun grote autonomie van 18 uur in gesprek en 200 uur in stand-by is een sterk punt van de AS470A van Gigaset.
Het belangrijkste voordeel van dit model is het geïntegreerde antwoordapparaat AS470A waarmee u tot 20 minuten kunt opnemen. Het is eenvoudig te gebruiken vanaf de handset of de basis en de datum en tijd van elk bericht zijn snel zichtbaar dankzij het verlichte scherm.
Bekijk ook ons model Gigaset AS470A in zwart.
De witte versie van de Gigaset AS470A is ook beschikbaar in een solo of trio versie.


Belangrijkste kenmerken van de AS470A Duo Wit:
● Wit verlicht scherm: 1,8’’ (96 x 64 pixels - 33 mm x 32 mm)
● ECO-DECT technologie
● Oproepblokkering
● Gesprekstijd: 18 uur
● Stand-by tijd: 200 uur
● HSP-geluid
● Telefoonboek 100 contacten
● 5 beltonen
● Uitbreidbare telefoon tot 4 handsets
● Ook verkrijgbaar in zwart