Sterke punten
- Speciale set: 3 witte draadloze handsets
- Draadloze DECT- en GAP-telefoon
- Lange batterijduur
- Licht en compact
- Handsfree
- HSP-geluid (High Sound Performance)
- Wit verlicht display 1,8"
- Tot 60% minder energieverbruik
- Compatibel met de Repeater
- Compatibel met de L410
Wat zijn de kenmerken van de Gigaset AS405A Trio Wit ?
Eigenschappen
| Aantal telefoons | 3 handset |
|---|---|
| Maximum aantal telefoons (als optie) | 4 |
| Houder op afstand | Nee |
| Scherm | Backlight zwart-wit |
| Map | 100 contacten |
| Functie VIP (specifieke beltoon per contact) | Ja |
| Antwoordapparaat | Ja |
| Handsfree | Ja |
| Trilfunctie | Nee |
| Conferentie met 3 personen (1 extern en 2 intern) | Ja |
| Oproepenlijst | Ja |
| Terugbellen-lijst (BIS) | Ja |
| Weergave van het nummer en de naam. | Ja |
| Bluetooth | Nee |
| Hoofdtelefooningang | Nee |
| Bescherming individuele werknemer (BIW) | Nee |
| PABX-compatibiliteit | Nee |
| Bereik | Max. 50 m binnen en max. 300 m buiten |
| Batterijduur in gesprek | 18 uur |
| Compatibel met versterker (als optie) | Ja |
| Te verbinden op | Analoge lijn (FT, ADSL-box) |
| Batterijen | 2 x AAA NiMH |
| Gewicht (telefoon) | 110 g |
| Gecombineerde afmetingen | 155 x 49 x 34 mm |
| Basisafmetingen | 44 x 88 x 103 mm |
| Technologie | ECO-DECT |
| Verenigbaar Microsoft Teams SIP gateway | Neen |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar |
Inhoud
- 1 Gigaset AS405A wit
- 2 extra witte handsets
- Oplaadbare NiMh-batterij
- Telefoonkabel en voedingskabel
Omschrijving van de Gigaset AS405A Trio Wit
Draadloze telefoon Gigaset AS405A Trio Wit :
De Gigaset AS405A Trio Wit is een trio-pakket geleverd met 3 draadloze witte handsets en uitgerust met een antwoordapparaat met een opnamecapaciteit van 20 minuten.
De draadloze telefoon met antwoordapparaat Gigaset AS405A Trio Wit is perfect geschikt voor zowel professioneel als persoonlijk gebruik dankzij de zeer gebruiksvriendelijke communicatievoorzieningen. De handsets zijn uitgerust met ECO DECT-technologie, waardoor ze zeer energiezuinig zijn met tot 60% minder verbruik.
De Gigaset AS405A Trio Wit beschikt over DECT en GAP-technologieën, waardoor het mogelijk is om een draadloze headset of extra handsets aan te sluiten, aangezien de basis van de AS405A tot 4 handsets kan ontvangen. De handsfree-functie is gemakkelijk toegankelijk, zodat u vrij kunt werken terwijl u uw activiteiten voortzet, met een bereik van 50 meter binnenshuis en 300 meter buitenshuis.
De Gigaset AS405A Trio Wit is ook beschikbaar in een eenvoudige versie, zonder antwoordapparaat: De Gigaset AS405 Trio Wit.
Belangrijkste kenmerken van de Gigaset AS405A Trio Wit
-
Tot 20 min opname
-
Licht en compact
-
Grote autonomie
-
DECT en GAP normen
-
Interne overdracht van externe oproepen
-
ECO-DECT
-
Handsfree
-
HSP-geluid (High Sound Performance)
-
Uitbreidbaar tot 4 handsets
-
Intuïtieve navigatietoetsen