Sterke punten
- 2 handsets
- Antwoordapparaat 25 minuten op afstand te raadplegen
- Verlicht display
- Uitbreidbaar tot 4 handsets
- Telefoonboek 50 contacten
- Gesprekstijd van 18 uur
- Nummerweergave
- Hoge kwaliteit HSP-geluid
- Oproeplijst
Wat zijn de kenmerken van de Gigaset AL130A Duo (Zwart) ?
Eigenschappen
| Aantal telefoons | 2 handset |
|---|---|
| Aantal toestellen | 2 toestellen |
| Maximum aantal telefoons (als optie) | 4 |
| Houder op afstand | Nee |
| Scherm | Backlight zwart-wit |
| Map | 50 contacten |
| Functie VIP (specifieke beltoon per contact) | Nee |
| Antwoordapparaat | Ja |
| Op afstand te beluisteren antwoordapparaat | Ja |
| Opname telefoongesprek | Nee |
| Handsfree | Nee |
| Trilfunctie | Nee |
| Toezicht op ruimtes | Nee |
| Conferentie met 3 personen (1 extern en 2 intern) | Ja |
| Oproepenlijst | Ja |
| Terugbellen-lijst (BIS) | Laatste 10 gekozen nummers |
| Weergave van het nummer en de naam. | Ja |
| Sms | Nee |
| Beltonen | 10 beltonen |
| Agenda | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Hoofdtelefooningang | Nee |
| Bescherming individuele werknemer (BIW) | Nee |
| PABX-compatibiliteit | Ja |
| Bereik | Max. 50 m binnen en max. 300 m buiten |
| Batterijduur in gesprek | 18 uur |
| Compatibel met versterker (als optie) | Ja |
| Te verbinden op | Analoge lijn (FT, ADSL-box) |
| Batterijen | 2 x AAA NiMH |
| Gewicht (telefoon) | 100 g |
| Gecombineerde afmetingen | 150 x 45 x 28 mm |
| Basisafmetingen | 130 x 100 x 60 mm |
| Technologie | ECO-DECT |
| Verenigbaar Microsoft Teams SIP gateway | Neen |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar |
Inhoud
- Gigaset AL130A basis
- 2 AL130A telefoontoestellen
- Batterijen
- Oplaadstation
- Telefoonkabel
- Gebruikershandleiding
Omschrijving van de Gigaset AL130A Duo (Zwart)
Draadloze telefoon Gigaset AL130A Duo:
De Gigaset AL130A Duo is een draadloze telefoon met 2 handsets en een ingebouwde antwoordapparaat met een opnamecapaciteit van 25 minuten.
Dit antwoordapparaat, op afstand raadpleegbaar, informeert u over nieuwe berichten en biedt vooraf opgenomen en aanpasbare aankondigingen.
Uitbreidbaar tot 4 handsets per basis, biedt deze telefoon alle functies van meerdere handsets: gespreksoverdracht, intercom, gelijktijdige gesprekken (1 extern + 1 intern), 3-weg conferentie...
De Gigaset AL130A Duo biedt ook de klassieke functies die men van een telefoon verwacht, zoals melding van gemiste oproepen, een telefoonboek met 50 contacten, weergave van naam en nummer van de beller, HSP-geluidskwaliteit of een oproeplogboek.
ECO-DECT, de draadloze telefoon Gigaset AL130A Duo past het zendvermogen aan op basis van de afstand tot de basis. Dankzij deze technologie wordt het stroomverbruik met 60% verminderd in vergelijking met klassieke draadloze telefoons. Zo is de Gigaset AL130A een economische en milieuvriendelijke draadloze telefoon.
De draadloze telefoon Gigaset AL130A Duo is ook verkrijgbaar in de versie:
- Trio (3 handsets): Gigaset AL130A Trio (Zwart)
- Kleur Wit/chocolade: Gigaset AL130A Duo (Wit/chocolade)
Samenvatting van de sterke punten van de draadloze telefoon Gigaset AL130A Duo:
- 2 handsets
- Antwoordapparaat 25 minuten op afstand raadpleegbaar
- Vooraf opgenomen aankondigingen
- Aanpasbare aankondigingen
- Melding van nieuwe berichten
- Gesprekstijd 18 uur / Standby 200 uur
- HSP-geluid
- Telefoonboek 50 contacten
- Verlicht display
- Compatibiliteit naam- en nummerweergave
- Oproeplogboek (25 laatste nummers)
- 3-weg conferentie
- Instelbaar belvolume
- Instelbaar luistervolume
- Compatibel met Gigaset L410 handsfree clip (optioneel)
- Bereik tot 50 m binnen en 300 m in open veld
- Batterijtype: 2 x AAA NiMH 400 mAh
- ECO-DECT norm
- Uitbreidbaar tot 4 handsets per basis
- Afmetingen handsets: 150 x 45 x 28 mm
- Gewicht handset: 105g
- Afmetingen basis: 130 x 100 x 60 mm
- Gewicht basis: 148g

