Sterke punten
- Windows 10 Professional
- Robuust, krachtig, veilig.
- 14" capacitief touchscreen
- Full HD-resolutie 1920x1080
- Intel Core i5 1,6 GHz
- HDD 500 GB
- RAM 8 GB
- USB / Bluetooth / Wifi / RJ45-connectiviteit
- Toetsenbord (Azerty)
- Vingerafdruklezer
- Stof- en schokbestendig: IP52- en MIL-STD-810G-normen
Wat zijn de kenmerken van de Getac S410 G2 Performance ?
Eigenschappen
| OS (besturingssysteem) | Windows (Microsoft) |
|---|---|
| Besturingssysteem | Windows 10 Pro |
| Schermgrootte | 14,0 inch |
| Scherm resolutie | 1920 x 1200 pixels |
| RAM geheugen | 8 Go RAM |
| Beschermingsindex | IP 52 |
| Beschermingsindex | Geen |
| Geïntegreerde barcodelezer | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| Wifi | Ja |
| Atex | Nee |
| Soorten batterij | Li-Ion (11.1V, 4200mAh) |
| Gewicht | 2.2 kg |
| Afmetingen | 350 x 293 x 34.9 mm |
| Garantie | 3 jaar |
Inhoud
- 1 Semi-robuuste laptop
- Voedingsadapter
- Netsnoer (EU)
- Batterij
Omschrijving van de Getac S410 G2 Performance
Een krachtige computer om mee te werken
Deze Getac S410 wordt aangedreven door de nieuwe Kabylake U-serie processors van Intel om complexe taken uit te voeren waarbij snelheid essentieel is. De grafische component maakt het mogelijk om eenvoudig CAD- of DTP-programma's te verwerken. De combinatie van de hoogwaardige CPU en GPU biedt professionals de mogelijkheid om overal te werken waar ze gaan en alle werkzaamheden ter plaatse uit te voeren alsof ze een desktopcomputer hebben.
Semi-robuust maar volledig visueel aantrekkelijk
Met de nieuwe LumiBond® 2.0 technologie van Getac biedt het scherm van de S410 een geavanceerde aanraakmodus (Touch/Rain, Handschoenen of Stylus Modus) om zich aan te passen aan verschillende werkomgevingen en biedt het uitzonderlijke visuele prestaties en een gevoelig paneel. De Getac S410 kan ook optioneel een stralend FHD-scherm bieden voor rijke en dynamische weergave voor gebruikers die helderheid en precieze details nodig hebben.
De Getac S410, langdurig presterend
De hoofdbatterij van de Getac S410 is ontworpen om lang mee te gaan tijdens ploegendiensten. De batterij is namelijk hot-swappable dankzij een optionele tweede batterij. Dit concept voorkomt dat de semi-robuuste computer uitvalt, waardoor de continuïteit van langdurige computertaken gewaarborgd blijft.
Uw gegevens en toegang zijn beveiligd
De Getac S410 beveiligt gevoelige informatie met innovatieve beveiligingstechnologieën zoals capacitatieve vingerafdrukherkenning voor semi-robuuste laptops. Multi-factor authenticatieprotocollen, vingerafdruklezer, smartcardlezer, contactloze smartcardlezer, TPM 2.0, optionele Computrace en meer, garanderen een betere beveiliging voor gebruikers.
Veelzijdige connectiviteit
Professionals in het veld moeten zich kunnen aanpassen aan alle interfaces en moeten een breed scala aan apparaten met verschillende connectiviteiten kunnen aansluiten. De Getac S410 kan hieraan voldoen door optioneel mogelijkheden te bieden zoals PowerShare USB, USB3.1 Gen 1 Type-C, evenals een tweede RJ45 poortconnector. Dit alles in een robuuste, stevige en compacte pc zonder de prestaties van de machine te compromitteren.
Configuratie en kenmerken van de semi-robuuste Getac S410 Performance computer
- Type PC: Notebook, semi-robuust
- Scherm: 14" (35,5 cm) aanraakscherm, capacitief,
- Resolutie 1920x1080 pixels,
- Helderheid: 1000cd
- Processor: Intel Core i5, 1,6 GHz,
- RAM-geheugen: 8 GB,
- Opslag HDD 500 GB,
- Connectiviteit: USB (4 poorten), Bluetooth, Ethernet, Wi-Fi (802.11ac), audio poort, HDMI, SD-slot,
- Toetsenbord: JA
- Uitbreidbaar: Opslag 1 TB en grafische adapter,
- Waterdichte en resistente normen: IP52, MIL-STD 810G,
- Besturingssysteem: Windows 10 Professional
