Sterke punten
- Ultra robuuste tablet geschikt voor Defensie
- IP67 en MIL-STD-810G en MIL-STD-461G certificeringen
- Intel Atom X5-processor
- Besturingssysteem: Android 5.1
- LCD-scherm van 5,7 inch
- Dubbele camera: achter (8 MP) en voor
- LumiBond-technologie
- 64 GB en 2 GB RAM
- Bluetooth, WiFi, GPS
- Compact en lichtgewicht formaat
- 3 jaar garantie
Wat zijn de kenmerken van de Getac MX50 ?
Eigenschappen
| OS (besturingssysteem) | Android (Google) |
|---|---|
| Beschermingsindex | IP 67 |
| Geïntegreerde barcodelezer | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| Wifi | Ja |
| Fototoestellen | Ja |
| Atex | Nee |
| Soorten batterij | Batterie Li-Ion 4200 mAh (3,7V) |
| Gewicht | 0,40 kg |
| Afmetingen | 188 x 105 x 18 mm |
| Garantie | 3 jaar |
Inhoud
- 1 robuuste tablet Getac MX50
Omschrijving van de Getac MX50
Ultra robuuste IP67-tablet: Getac MX50
De Getac MX50-tablet is een ultra-versterkte tablet ontworpen om te voldoen aan de behoeften van Defensie en voldoet aan de MIL-STD-461G-normen. De Getac MX50 staat bekend om de kracht van zijn Intel Atom X5-processor en zijn prestaties, zijn compacte en lichte formaat en zijn robuuste chassis dat bestand is tegen vallen van 1,5 m, schokken, trillingen en stof. IP67-gecertificeerd, de Getac MX50-tablet is ook waterdicht.
Deze robuuste tablet is uitgerust met een 5,7-inch HD TFT LCD-scherm met Getac LumiBond-technologie voor betere leesbaarheid in zonlicht. Het heeft ook een dubbele camera aan de voor- en achterkant (8 MP).
Ontworpen om te worden geïntegreerd in de uitrusting van de soldaat, is de Getac MX50 uitgerust met een versterkte kabel met meerdere connectoren.
Verbindend, de Getac MX50-tablet beschikt over bluetooth, GPS en WiFi.
De Getac MX50-tablet heeft 3 jaar garantie. Neem contact op met ons team van experts om de MX50-tablet aan te vullen met zijn brede scala aan accessoires.


Belangrijkste kenmerken van de Getac MX50-tablet
- IP67 en MIL-STD-810G, MIL-STD-461G certificeringen
- Besturingssysteem Android 5.1
- Bestand tegen vallen, schokken, stof, trillingen en water
- Intel Atom-processor van 1,92 GHz
- 64 GB en 2 GB RAM
- Krachtige Li-Ion batterij van 4200 mAh
- 5,7-inch HD TFT LCD-scherm
- LumiBond-technologie: leesbaarheid in zonlicht
- Resolutie 1280 x 720 pixels
- Dubbele camera's: voor- en achterkant (8MP)
- Connectiviteit: WiFi, Bluetooth en GPS
- Sleuf voor microSD-kaart
- Bedrijfstemperatuur: -21°C en +60°C
- 3 jaar garantie
