Sterke punten
- Draadloze telefoon met krachtige beltoon
- Geluidsversterking tot 50dB
- Compatibiliteit met hoortoestellen
- Grote verlichte toetsen
- 10 fototoetsen voor directe oproep
- SOS-knop
- Verlicht LCD-scherm
- Antwoordapparaat: tot 30 minuten opname
- Handsfree modus op basis en handset
- Telefoonboek: 50 ingangen
- Oproeplog van de laatste 10 inkomende oproepen
- Wachtstand
Wat zijn de kenmerken van de Geemarc AmpliDect foto 595-2 ?
Eigenschappen
| Aantal telefoons | 2 handset |
|---|---|
| Aantal toestellen | 1 toestel |
| Houder op afstand | Nee |
| Scherm | Backlight zwart-wit |
| Map | 50 contacten |
| Antwoordapparaat | Ja |
| Op afstand te beluisteren antwoordapparaat | Ja |
| Opname telefoongesprek | Ja |
| Handsfree | Ja |
| Trilfunctie | Nee |
| Conferentie met 3 personen (1 extern en 2 intern) | Nee |
| Oproepenlijst | Ja |
| Terugbellen-lijst (BIS) | Laatste 20 gekozen nummers |
| Weergave van het nummer en de naam. | Ja |
| Beltonen | 10 beltonen |
| Bluetooth | Nee |
| Hoofdtelefooningang | Nee |
| Bescherming individuele werknemer (BIW) | Nee |
| Bereik | Max. 50 m binnen en max. 300 m buiten |
| Batterijduur in gesprek | 10 uur |
| Te verbinden op | Analoge lijn (FT, ADSL-box) |
| Batterijen | 3 x NiMh 600mAh |
| Gewicht (telefoon) | 175 g |
| Gecombineerde afmetingen | 187 x 55 x 25 mm |
| Basisafmetingen | 136 x 91 x 105 mm |
| Technologie | DECT |
| Verenigbaar Microsoft Teams SIP gateway | Neen |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar |
Inhoud
- 1 basis met fototoetsen
- 2 draadloze handsets AmpliDect 595
- 1 netadapter
- 1 telefoonkabel
- 3 oplaadbare NiMh-batterijen
- Snelle startgids
Omschrijving van de Geemarc AmpliDect foto 595-2
Geemarc AmpliDect 595 Photo Duo
De Geemarc AmpliDect 595 Photo duo bestaat uit twee draadloze DECT-telefoons en een basisstation.
Deze fototelefoon is uitgerust met grote verlichte toetsen en 10 fotogeheugentoetsen voor eenvoudig gebruik.
De krachtige beltoon maakt het dagelijks leven gemakkelijker voor slechthorenden, senioren of mensen met een visuele beperking. Bovendien biedt de AmpliDect595 Duo u een geluidsversterking tot 50dB en is compatibel met hoortoestellen.
Met een antwoordapparaat kunt u met de Geemarc AmpliDect 595 Photo Duo tot 30 minuten aan gesprekken opnemen. U kunt ook handsfree bellen dankzij het antwoordapparaat.
Zeer handig, deze draadloze telefoon is uitgerust met een SOS-knop. In geval van nood drukt u op deze knop en worden de voorgeprogrammeerde nummers in volgorde gebeld.
Multifunctioneel, de AmpliDect 595 heeft een telefoonboek met 50 contacten, u kunt het ook gebruiken als zaklamp, wekker en tot 10 alarmen instellen.
Bij verlies van de DECT-telefoon kunt u deze eenvoudig lokaliseren dankzij de speciale functie.
Bovendien, wanneer u een telefoonnummer invoert, kunt u de ingetoetste cijfers horen.


Belangrijkste kenmerken van de AmpliDect 260:
● Achtergrondverlicht LCD-scherm
● Grote toetsen met fotogeheugen
● Compatibel met hoortoestellen
● SOS-knop
● Geluidsversterking tot 50dB
● 10 toetsen met foto voor direct bellen
● 1 directe kiesknop naar het telefoonboek op de handset
● Antwoordapparaat: tot 30 minuten opnames
● Handsfree modus
● Wekkerfunctie
● Zaklampfunctie
● Telefoonboek met 50 contacten
● Ontvangstvolume-instelling
● Oplaadindicator op de handset
● Wachtstand
● Oproepdoorschakeling
● Oproepblokkering tot 20 ongewenste nummers