Sterke punten
- Ontvangstvolume instelbaar
- Antwoordapparaat
- Wachtstand
- Tot 15 min opname
- Telefoonboek 50 contacten
- Verlicht LCD-scherm
- Op afstand raadpleegbaar
- Handsfree modus
Wat zijn de kenmerken van de Geemarc AmpliDect 295-2 ?
Eigenschappen
| Aantal telefoons | 2 handset |
|---|---|
| Maximum aantal telefoons (als optie) | 5 |
| Houder op afstand | Nee |
| Scherm | Backlight zwart-wit |
| Map | 50 contacten |
| Antwoordapparaat | Ja |
| Op afstand te beluisteren antwoordapparaat | Ja |
| Opname telefoongesprek | Ja |
| Handsfree | Ja |
| Trilfunctie | Nee |
| Conferentie met 3 personen (1 extern en 2 intern) | Ja |
| Terugbellen-lijst (BIS) | Laatste 10 gekozen nummers |
| Weergave van het nummer en de naam. | Ja |
| Beltonen | 10 sonneries dont 5 polyphoniques |
| Bluetooth | Nee |
| Hoofdtelefooningang | Nee |
| Bescherming individuele werknemer (BIW) | Nee |
| Bereik | Max. 50 m binnen en max. 300 m buiten |
| Batterijduur in gesprek | 8 uur |
| Te verbinden op | Analoge lijn (FT, ADSL-box) |
| Gecombineerde afmetingen | 172x55x25 mm |
| Basisafmetingen | 136x91x105 mm |
| Technologie | DECT |
| Verenigbaar Microsoft Teams SIP gateway | Neen |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar |
Inhoud
- Basisstation
- Twee handsets
- Netadapter
- 4 AAA NiMh 500 mAh batterijen
- Draagclip
- Gebruikershandleiding
Omschrijving van de Geemarc AmpliDect 295-2
Geemarc AmpliDect 295-2
De Geemarc AmpliDect 295-2 is compatibel met gehoorapparaten, bovendien is het mogelijk om het luistervolume tijdens gesprekken aan te passen (tot 30dB) evenals het volume van de luidsprekers bij gebruik van de handsfree modus.
Dit model heeft een wit verlicht 2,2'' LCD-scherm, dat het nummer en de naam van de beller weergeeft voor een groot gebruiksgemak. Het stelt ook in staat om intuïtief door het menu te navigeren.
Geemarc biedt met de AmpliDect 295-2 een telefoon met antwoordapparaat dat u laat profiteren van 15 minuten opname van voicemailberichten. Tot slot, geniet van uw antwoordapparaatfunctie waar u ook bent dankzij de functie voor afstandsbediening.


Belangrijkste kenmerken van de AmpliDect 295-2:
● Antwoordapparaat, 15 minuten opname
● Aanpassing van het luistervolume
● Afstandsbediening van het antwoordapparaat
● 10 contacten in telefoonboek
● Wit verlicht 2,2'' LCD-scherm
● Wachtstand
● Handsfree modus
● Mute functie