Sterke punten
- Codelezen: lineair 1D (LED)
- Interface: Bluetooth/ RS232 / USB
- Accessoire: verticale presentatiestandaard
- Maximale leesafstand: 70cm
- Geheugen: 1200 codes opslaan
- Tussen 10 en 30 meter radiobereik.
- Scanbevestiging (geluid of visueel) Green Spot
- Extra brede leeshoek en lange scanlijn
- Langdurige lithium-ion batterij eenvoudig vervangbaar zonder gereedschap door de gebruiker
- Zeer zichtbare LED-straal
- 3 jaar garantie op onderdelen en arbeid
Wat zijn de kenmerken van de Datalogic Gryphon GM4130 ?
Eigenschappen
| ATEX | Neen |
|---|---|
| Verbinding basis/lezer | Bluetooth (10 tot 20 m) |
| Scantechnologie | Bidirectioneel |
| Leesafstand | 70cm |
| Leessnelheid | 325 scans / s |
| Minimale ruimte tussen de tekens | 5 mil |
| Bevestiging goede lezing | Ja |
| Interface(s) | USB-gecertificeerd, RS232, Keyboard Wedge, TGCS (IBM) 46XX op RS485 |
| Type lezer | Draadloos |
| Weerstandsnorm | IP52 (stof + vocht) |
| Gewicht | 246g |
| Fabrieksgarantie | 1 jaar |
Inhoud
- Barcodelezer GM4130
- Basis / Oplader
- Configuratiehandleiding
- USB-overdrachtskabel
Omschrijving van de Datalogic Gryphon GM4130
Draadloze 1D barcodescanner
De Gryphon 4130 GM biedt de mogelijkheid om op zijn laadstandaard te werken, in handsfree modus, geplaatst op een kassabalie bijvoorbeeld, en dat in 2 posities afhankelijk van het comfort dat de gebruiker zoekt. De scanner kan worden opgeladen tijdens de scanoperaties.
Draadloos kan hij ook handmatig worden gebruikt, binnen een bereik van 30m rond zijn basis dankzij het 433MHz radiobereik, wat mobiel gebruik van de apparatuur mogelijk maakt. Een geluid- of visueel signaal (audio bip of groene spot) zorgt ervoor dat de scan correct wordt uitgevoerd. Bovendien kan een interne geheugen in de scanner tot 1200 codes opslaan als de afstand tot de basis te groot is (Batch-modus).

Belangrijkste kenmerken
Tot 16 scanners koppelbaar aan één basis
Leest alle 1D en GS1 lineaire codes
Tot 50.000 scans per oplaadcyclus
Batterij 2400mAh / 1 volledige lading in 4 uur
Water-/stofdichtheid: IP52
Schok- en valbestendigheid: 1,80m op betonnen vloer
Scanbevestiging: geluid- of visueel (Datalogic Groene Spot of geluidssignaal)
Rode richt-LED: 630 tot 670mm
Scansnelheid: 325 scans/sec
Scherptediepte: afhankelijk van de kwaliteit van de barcode, de lengte, de spatiëring tussen de tekens, of de scanhoek: van 3 tot 80cm