Sterke punten
- 4G
- Water- en stofdicht, IP67, zelfs onderdompelbaar in zout water
- 5-inch full HD Gorilla Glass 4 krasbestendig scherm
- Wet Touch-technologie
- Qualcomm Snapdragon 617-processor 1,5 GHz
- 3 GB RAM
- 32 GB opslag uitbreidbaar tot 128 GB
- Quick Charge 3.0-systeem.
- Draadloos opladen
- 3500 mAh batterij
- Standby-tijd: 20 dagen, 31 uur gesprekstijd
- Dubbele camera/video: 16 MP - 8 MP
- Talrijke sensoren
Wat zijn de kenmerken van de Crosscall Trekker-X3 ?
Eigenschappen
| OS (besturingssysteem) | Android (Google) |
|---|---|
| Besturingssysteem | Android 8.0 Oreo |
| Voordelen van het model | IP67, waterdicht, schokbestendig, sensoren, programmeerbare knop, quick charge |
| Type mobiel | Smartphone |
| Dubbele sim | Nee |
| Waterdicht | Ja |
| Atex (explosieveilig) | Nee |
| Ingebouwde GPS | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Micro SD | Ja |
| Zaklamp | Ja |
| Foto/video | Ja |
| MP3-speler | Ja |
| Trilfunctie | Ja |
| Portofoon | Nee |
| Radio | Ja |
| Berichten | Sms, mms, e-mail |
| Schermgrootte | 5 pouces |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels, Full HD |
| Wifi | Ja |
| Netwerk | 4G |
| Programmeerbare toetsen | Ja |
| SOS-toets | Ja |
| BIW (alarm in geval van vallen) | Nee |
| Geïntegreerde barcodelezer | Nee |
| Type batterij | Li-ion 3500 mAh |
| Batterijduur tijdens een gesprek | 31 heures |
| Batterijduur in de slaapstand | 20 jours |
| Gewicht | 230 g |
| Afmetingen | 155,7 x 81,8 x 14,3 mm |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar |
Inhoud
- Outdoor smartphone Crosscall Trekker-X3
- Beveiligingsriem
- Snellader Powerflow 24 W Quickcharge 3.0
- Waterdichte oordopjes IPX6
- USB Type C-kabel
- Handleiding
Video
Omschrijving van de Crosscall Trekker-X3
Verstevigde 4G-smartphone Crosscall Trekker-X3
De Crosscall Trekker-X3 is een 4G smartphone die bestand is tegen alle omstandigheden: zijn 5-inch Full HD-scherm is beschermd door een 0,7 mm Gorilla Glass 4 dat krasbestendig is en schokken kan absorberen. De telefoon is ook uitgerust met een metalen plaat en TPU-beschermingen (bumpers) voor extra versterking.
Voldoet aan de IP67-norm, de Trekker X3 kan een half uur op een meter diepte worden ondergedompeld en is bestand tegen zowel zoet, chloor- als zoutwater, evenals stof, olie of modder. Dit all-terrain model is dus ideaal voor gebruik in extreme omstandigheden (skiën, wandelen, watersporten, scheepswerven, buitenwerk, bouw...)
Deze verstevigde smartphone, die draait op Android Marshmallow, is ook uitgerust met een programmeerbare knop aan de rechterkant van het apparaat. Deze kan een alarm versturen of de camera activeren en is gemakkelijk te gebruiken, zelfs met handschoenen aan. De 3,5 mm jack en USB Type-C aansluitingen zijn beschermd door waterdichte doppen.
Qua functionaliteiten biedt de Crosscall Trekker-X3 een zaklamp, twee camera's voor/achter van 8 en 16 megapixels, evenals een reeks sensoren die bijzonder nuttig zijn voor sporters of avonturiers: thermometer, hygrometer, barometer, hoogtemeter, versnellingsmeter, magnetometer, GPS en gyroscoop.
De snelheid wordt gegarandeerd door zijn 4G-connectiviteit, zijn Snapdragon 617-processor geklokt op 1,5 GHz en zijn 3 GB RAM. Het Franse merk Crosscall heeft zijn Trekker-X3 ook uitgerust met WiFi, Bluetooth en Near Field Communication (NFC).
Zijn niet-verwijderbare 3500 mAh batterij is compatibel met Quick Charge 3.0 en kan dus in slechts een uur tot 80% worden opgeladen. Als kers op de taart is de Crosscall Trekker-X3 oplaadbaar via inductie, zelfs in de regen, dankzij de doos die verandert in een draadloze oplader.
Belangrijkste kenmerken van de Trekker-X3:
● Verstevigde 4G-smartphone
● Schok- en valbestendig
● Waterdichtheid IP67: bestand tegen zoet, zout en chloorwater, modder, olie en stof.
● 30 minuten onderdompelbaar tot 1 meter water
● Quickcharge en inductie-opladen via de verpakking
● 5-inch Gorilla Glass 4 scherm
● Wet Touch-technologie voor gebruik met natte vingers
● Outdoor sensoren: thermometer, hygrometer, barometer, hoogtemeter, versnellingsmeter, magnetometer, GPS, gyroscoop
● 3 GB RAM
● Lange levensduur Li-Ion Polymeer batterij 3500 mAh
● 31 uur gesprekstijd, 20 dagen stand-by
● Dubbele camera (16 en 8 MP)
● Octa-core Qualcomm Snapdragon 617 mobiele chip geklokt op 1,5 GHz
● Onder Android Marshmallow
● Zaklamp
● FM-radio en audioplayer
● 3,5 mm jack met waterdichte dop
● WiFi, Bluetooth, NFC
● Gewicht: 230 g
● SOS-functie
● Twee luidsprekers
● Handsfree modus
● Programmeerbare knop
● Beveiligingsbevestiging
● USB 2.0, OTG en 3,5 mm jack
● 32 GB geheugen
● Micro SD-kaartlezer tot 128 GB
SIM-kaart en telefoonabonnement niet inbegrepen