Sterke punten
- Robuuste 4G Android 7.0-smartphone
- Bestand tegen schokken en vallen van 1,80 m op beton (militaire norm MIL-SPEC-810g)
- IP 68: stof- en waterdicht
- Lange batterijduur 4000 mAh
- 4,7" HD Corning® Gorilla® Glass 3-scherm
- Krasbestendig, bruikbaar met handschoenen en natte vingers
- Dual SIM
Wat zijn de kenmerken van de Caterpillar CAT S31 ?
Eigenschappen
| OS (besturingssysteem) | Android (Google) |
|---|---|
| Besturingssysteem | Android 9 |
| Voordelen van het model | 4G, waterdicht, schok- en trilbestendig, lange batterijduur, onderwatercamera |
| Type mobiel | Smartphone |
| Dubbele sim | Ja |
| Waterdicht | Ja |
| Militaire norm MIL-STD-810 | Ja |
| Valbestendigheid | Valbestendig en waterdicht |
| Atex (explosieveilig) | Nee |
| Ingebouwde GPS | Ja |
| Tracker | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| Micro SD | Ja |
| Foto/video | Ja |
| MP3-speler | Ja |
| Portofoon | Nee |
| Berichten | Sms, mms, e-mail |
| Schermgrootte | 4,7 inch |
| Wifi | Ja |
| Wifi | Ja |
| Netwerk | 4G |
| Programmeerbare toetsen | Nee |
| SOS-toets | Nee |
| BIW (alarm in geval van vallen) | Nee |
| Geïntegreerde barcodelezer | Nee |
| Type batterij | Lithium-Ion 4000mAh |
| Batterijduur tijdens een gesprek | 15 uur |
| Batterijduur in de slaapstand | 38 dagen |
| Gewicht | 200 g |
| Afmetingen | 146 x 74,42 x 12,6 mm |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar |
Inhoud
- CAT S31
- USB-kabel
- Netstroomadapter
- Snelle startgids
Video
Omschrijving van de Caterpillar CAT S31
Waterdichte robuuste 4G-smartphone Caterpillar CATS31
De Cat S31 is de nieuwste ultra-robuuste smartphone van Caterpillar. Voldoet aan de militaire weerstandsnormen MIL SPEC 810G en is gecertificeerd IP68, waardoor hij bestand is tegen onderdompeling van 35 minuten op 1m20, vallen van 1,80 m en effectief beschermd is tegen stof, vet en krassen.
Met het Android 7.0 Nougat besturingssysteem en een Quad-core / 1,1 GHz / Qualcomm MSM8909-processor, biedt deze onverwoestbare telefoon u de kracht en snelheid van het 4G-netwerk.
Het 4,7-inch Full HD-scherm van de nieuwste generatie Cornig Gorilla Glass 3 is behandeld tegen krassen en schokken, voor een perfecte zichtbaarheid zelfs in fel zonlicht, en beschikt over een aanraaktechnologie die gebruik met natte handen of handschoenen mogelijk maakt.
Hoogcapaciteitsbatterij
De Cat S31-smartphone is uitgerust met een 4000mAh batterij die een stand-bytijd van 38 dagen en 15 uur gesprekstijd garandeert.
Een krachtige telefoon
De CAT S31 heeft een Quad Core-processor en het Google Android™ Nougat-besturingssysteem. Wat betreft geheugen, het beschikt over een 2 GB RAM-geheugen, een intern geheugen van 16 GB en uitbreidbaar via een mini SD-kaart tot 128 GB.

Belangrijkste kenmerken van de robuuste smartphone CAT S31:
● 4G LTE-connectiviteit
● OS Android Nougat 7.0
● Schok- en valbestendig (militaire norm MIL-SPEC 810G)
● Water- en stofdicht IP68
● Nano SIM dubbel of enkel
● Hoog helderheidsscherm Corning Gorilla behandeld tegen krassen en schokken
● Hoog autonomie batterij 4000 mAh tot 15 uur gesprekstijd
● Dubbele foto/video camera 8 en 2 MP
● Quad-core processor / 1,1 GHz / Qualcomm MSM8909
● RAM 2 GB
● Bluetooth 4.1
● Gewicht: 200 gram
● Audio jack 3,5 mm / micro USB
