Sterke punten
- Gratis Caterpillar Multi-Tool Tang
- Verstevigde 4G-smartphone
- Werkt op Android Lollipop
- Bestand tegen schokken en vallen (1,8 m)
- Waterdicht en stofdicht (normen IP68 en Mil-Spec 810G)
- Bestand tegen olie en vet, scheurbestendige behuizing
- Lange batterijduur: 12 uur gesprekstijd en 19 dagen stand-by
- Corning Gorilla Glass 3 scherm
- Compatibel met handschoenen en natte vingers
Wat zijn de kenmerken van de Caterpillar CAT S30 + Gratis Multi-Tool Tang ?
Eigenschappen
| Voordelen van het model | 4G, Android Lollipop, verstevigd en waterdicht |
|---|---|
| Type mobiel | Smartphone |
| Dubbele sim | Ja |
| Waterdicht | Ja |
| Militaire norm MIL-STD-810 | Ja |
| Atex (explosieveilig) | Nee |
| Ingebouwde GPS | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Micro SD | Ja |
| Zaklamp | Ja |
| Foto/video | Ja |
| MP3-speler | Ja |
| Schermgrootte | 4,7 inch |
| Netwerk | 4G |
| SOS-toets | Nee |
| BIW (alarm in geval van vallen) | Nee |
| Geïntegreerde barcodelezer | Nee |
| Type batterij | 3000 mAh |
| Batterijduur tijdens een gesprek | Max. 16 uur |
| Gewicht | 185g |
| Afmetingen | 144.5 x 77 x 12.6 mm |
| Betrouwbaarheidsverklaring | 0,400 W/Kg |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar |
Inhoud
- Caterpillar S30
- Hoge capaciteit batterij
- Oplader
- USB-kabel
- Handleiding
Omschrijving van de Caterpillar CAT S30 + Gratis Multi-Tool Tang
CAT S30 De ideale robuuste 4G-smartphone

1/De weerstand
De CAT S30 is een robuuste 4G-smartphone die voldoet aan de normen IP 68 en Mil-Spec 810G. Hij is dus schokbestendig en kan vallen tot 1 meter 80 weerstaan, maar is ook waterdicht en bestand tegen fijne stofdeeltjes. Hij kan dus onder alle omstandigheden worden gebruikt, zowel op het werk als buiten.
Uitgerust met een Gorilla Glass 3-scherm van Corning, biedt de S30 Caterpillar een stevige en krasbestendige touchscreen.
De 3 navigatieknoppen onderaan het Android-scherm, die normaal gesproken aanraakgevoelig zijn, zijn vervangen door 3 fysieke knoppen, wat eenvoudige navigatie mogelijk maakt, zelfs met handschoenen of natte vingers.
Tot slot maakt zijn compacte formaat bediening met één hand mogelijk en biedt hij een ideale grip, zelfs met handschoenen.
2/De autonomie
De Caterpillar CAT S30 is uitgerust met een langdurige batterij die een recordautonomie biedt tot 12 uur gesprekstijd en 19 dagen stand-by. Uiteraard zal het in- of uitschakelen van batterijverbruikende bronnen (zoals Bluetooth) deze autonomie beïnvloeden.
3/ De kracht
Met de nieuwste versie van Android: Lollipop, biedt deze robuuste smartphone intuïtieve navigatie, eenvoudig te gebruiken menu's en de mogelijkheid om zelfs de meest veeleisende apps soepel te laten draaien. Werkend op het 4G-netwerk biedt hij downloadsnelheden voor e-mails of apps tot 10 megabit per seconde.
Kortom, de Caterpillar S30 van Caterpillar is een van de beste prijs-kwaliteitverhoudingen op de markt en biedt iedereen een product dat robuustheid, snelheid, autonomie en esthetiek combineert.
STERKE PUNTEN
- Robuuste 4G-smartphone van Caterpillar
- Android Lollipop OS
- Schok- en valbestendig
- Waterdicht en bestand tegen fijne stofdeeltjes (normen IP68 en Mil-Spec 810G)
- Bestand tegen olie en vet, scheurbestendige behuizing
- Langdurige batterij, 12 uur gesprekstijd en 19 dagen stand-by
- Corning Gorilla Glass 3-scherm
- Compatibel met handschoenen en natte vingers, fysieke navigatieknoppen
- Getextureerde grip
