Sterke punten
- Interactief aanraakscherm voor Zoom-videoconferenties
- 4K-camera, 13 microfoons en stereo geluid 2x 10W
- Start uw Zoom-vergadering met één klik
- Ultra-hoge definitie 4K-weergave (3840 × 2160)
- Natuurlijke aanraakbediening zoals een smartphone (capacitive)
- Annotatiefuncties van het scherm, digitaal whiteboard
- Zoom Rooms-interface vooraf geïnstalleerd op Windows 10 IoT
- Vereist een Zoom Rooms-abonnement
Wat zijn de kenmerken van de AVer EP65 - Zoom Rooms ?
Eigenschappen
| OS (besturingssysteem) | Windows (Microsoft) |
|---|---|
| Besturingssysteem | Windows 10 IoT |
| Aantal deelnemers | Tot 6 deelnemers |
| Werking | Autonoom, Zoom Rooms |
| Beeldschermtype | Touchscreen interactief met camera |
| Type beeldscherm | Interactief touchscreen |
| Schermgrootte | 65 inch (165 cm - 1,16 m²) |
| Helderheid | 350 cd/m² |
| Resolutie | 8,3 Mpx - 3840 x 2160 - UHD 4K |
| Formaat | 16/9 |
| Ingebouwde webcam | Ja |
| Inlijsten deelnemers | Ja, auto (AutoFraming) |
| Automatische focus op de actieve spreker | Neen |
| Smart Gallery | Neen |
| Met microfoon(s) | Microfoons inbegrepen |
| Met luidsprekers | Ja, frontale luidsprekers (ingebouwd) |
| Compatibel verticale weergave | Nee |
| Resolutie (video output) | UHD 4K 2160p - 8 Mpx |
| Detail & schrijfsnelheid | ★★★★★ Geprojecteerde capaciteit |
| Tactiele precisie | ★ "indirecte" aanraking (air gap) |
| Google EDLA certified | Neen |
| Ingebouwde PC (Slot OPS) | Ja, Windows PC meegeleverd |
| Verbindingen | Wi-Fi, USB, USB 2.0, Ethernet, RJ45, HDMI, HDMI 2.0, VGA in, Jack 3.5 mm, SPDIF, RS232 |
| Draadloze screen sharing | Vanaf PC Windows, Vanaf iPhone, iPad (iOS), Vanaf Smartphone Android |
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| VESA | 600 x 400 |
| Autonoom conference systeem | Gebaseerd op Windows (Windows IoT) |
| Scherm inbegrepen | Alleen scherm |
| Met bedieningstablet | Ja |
| Ingebouwde USB-C hub | Ja (aansluiting via 1 enkele USB-C kabel) |
Inhoud
- Aver EP65
- OPS AvER OPS-Z1
- Voedingskabel
- Aanraakpen
- Penhouder
- HDMI 2.0-kabel
- Aanraakschermkabel
- Snelle installatiegids
Video
Omschrijving van de AVer EP65 - Zoom Rooms
All-in-one touchpaneel met geïntegreerde Zoom EP65 van Aver
Het bedrijfsdisplay Aver EP65 zal uw vergaderruimte revolutioneren: geen noodzaak meer om een scherm, camera, microfoon, luidsprekers, interactief whiteboard aan te schaffen... De EP65 biedt dit alles in één enkel apparaat!
Het 65-inch scherm met een UHD 4K resolutie (3840 x 2160) wordt in landschapsmodus (16:9) in uw vergaderruimte geplaatst.
Uitgerust met een PC-module (Windows 10), kan uw scherm bedraad, via wifi of bluetooth worden aangesloten.
Uitgerust met een Sony CMOS 4K Exmor camera, 13 microfoons en 2 luidsprekers, zijn uw vergaderingen met de Room Zooms oplossing van een verbluffende kwaliteit. De beeldhoek is 94° diagonaal, waardoor al uw medewerkers in de vergadering worden opgenomen.
Met een geïntegreerd interactief whiteboard kunt u tijdens uw vergadering uw eigen inhoud creëren; vaarwel whiteboards of papier! U schrijft of tekent wat u wilt en kunt het opslaan in verschillende formaten en vervolgens naar de deelnemers sturen.
Met geïntegreerde Zoom start of neemt u deel aan een vergadering met één klik. De samenwerkingsoplossing is native in het EP65 touchpaneel, waardoor het het ideale hulpmiddel is voor alle bedrijven die de oplossing al gebruiken of die het willen gebruiken.
Plug and Play, de Aver EP65 heeft alleen een voedingskabel nodig om te beginnen met werken: binnen 1 seconde bent u klaar om te starten!
Met de veelzijdige compatibiliteit zijn er geen grenzen tussen klassieke videoconferentiesystemen en de EIFP met de H.323 of SIP-connectoren aangedreven door Zoom.
Scherm met Zoom-interface en native Windows 10 ioT vergrendeld systeem.

Zoom gecertificeerd
Zoom is een collaboratieve conferentieoplossing. Natively geïntegreerd in het EP65 touchpaneel, is geen installatie nodig, u hoeft alleen maar in te loggen om uw vergaderingen te starten.
Het Zoom Rooms software systeem biedt een geïntegreerde ervaring voor conferenties, videoconferenties, draadloos scherm delen... Het kan worden gebruikt vanaf elk apparaat dat de Zoom Rooms-applicatie uitvoert (tablet, computer, telefoon...).
Uw account moet een Zoom Rooms-licentie of een proefperiode bevatten (gratis gedurende 30 dagen). Meer informatie over het Zoom Rooms-abonnement.

Wie is Aver?
AVer staat bekend om zijn videoconferentiesystemen en documentcamera's, waar het een belangrijke positie op deze markten inneemt. De mobiele klasoplossingen voor het onderwijs voegen zich bij het AVer-aanbod om zich te positioneren als een belangrijke speler in ICT en videocommunicatie.
Aver richt zich op 3 componenten en eisen: gebruiksgemak, betrouwbaarheid van de apparatuur en klanttevredenheid. 25 jaar ervaring hebben geleid tot talrijke prijzen voor productontwerp, innovatie, toepassingen en service. Met een kracht van 700 medewerkers verspreid over 4 continenten kan het merk een uitstekende service garanderen en rekenen op een efficiënt distributienetwerk.
Naast certificeringen volgens ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, IECQ QC 080000, ISO 13485, zet AVer zich in voor afvalbeperking, kwaliteit en veiligheid van de werkomgeving. Het is geen toeval dat het een Green Partner van het merk Sony is.
