Sterke punten
- Handsfree basis met toetsenbord: communiceer zonder handset vanaf de basis!
- Bluetooth-basis: mobiele verbinding / bluetooth-headset
- Antwoordapparaat 30 minuten met aanpasbare aankondiging
- Telefoonboek tot 6000 contacten
- Groot grafisch verlicht display
- Geoptimaliseerd bereik dankzij de externe antenne
- Gesprekstijd van 12 uur
- Uitbreidbaar tot 4 handsets en 1 repeater per basis
Wat zijn de kenmerken van de Alcatel XP2050 ?
Eigenschappen
| Aantal telefoons | 1 handset |
|---|---|
| Aantal toestellen | 1 toestel |
| Maximum aantal telefoons (als optie) | 4 |
| Houder op afstand | Nee |
| Scherm | Backlight zwart-wit |
| Map | 6000 contacten |
| Functie VIP (specifieke beltoon per contact) | Nee |
| Antwoordapparaat | Ja |
| Op afstand te beluisteren antwoordapparaat | Ja |
| Opname telefoongesprek | Ja |
| Handsfree | Ja |
| Trilfunctie | Nee |
| Toezicht op ruimtes | Nee |
| Conferentie met 3 personen (1 extern en 2 intern) | Ja |
| Oproepenlijst | Ja |
| Terugbellen-lijst (BIS) | Ja |
| Weergave van het nummer en de naam. | Ja |
| Sms | Nee |
| Beltonen | 10 beltonen |
| Agenda | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| Hoofdtelefooningang | Nee |
| Bescherming individuele werknemer (BIW) | Nee |
| PABX-compatibiliteit | Ja |
| Bereik | Max. 50 m binnen en max. 300 m buiten |
| Batterijduur in gesprek | 12 uur |
| Batterijduur in stand-by | 160 uur |
| Compatibel met versterker (als optie) | Ja |
| Te verbinden op | Analoge lijn (FT, ADSL-box) |
| Batterijen | Oplaadbaar batterijpack 750 mAh NiMH 2,4V |
| Gewicht (telefoon) | N.B |
| Gecombineerde afmetingen | 45 x 20 x 168 mm |
| Basisafmetingen | 120 x 90 x 200 mm |
| Technologie | DECT |
| Verenigbaar Microsoft Teams SIP gateway | Neen |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar |
Inhoud
- Alcatel XP50 handset
- XP2050 hoofdbasis
- Netvoeding
- Telefoonkabel
- Documentatie
Omschrijving van de Alcatel XP2050
Draadloze telefoon Alcatel XP2050 :
Ook verkrijgbaar in Duo-versie (2 handsets) en Trio-versie (3 handsets).
De Alcatel XP2050 is een draadloze telefoon met een handsfree basis met toetsenbord waarmee u handsfree kunt bellen vanaf de basis zonder de handset te gebruiken.
De basis van de draadloze telefoon Alcatel XP2050 bevat de bluetooth-technologie, waardoor u een bluetooth-headset of uw mobiele telefoon kunt aansluiten. Deze bluetooth-connectiviteit stelt u in staat om al uw vaste en mobiele oproepen te ontvangen en te plaatsen vanaf de Alcatel XP2050-telefoon. Bovendien kunt u via de Bluetooth-technologie tot 6000 contacten van uw mobiele telefoon downloaden naar de draadloze Alcatel XP2050.
De Alcatel XP2050 is ook uitgerust met een antwoordapparaat van 30 minuten dat op afstand kan worden geraadpleegd.
De basis van de Alcatel XP2050-telefoon kan worden uitgebreid tot 4 Alcatel XP50-handsets en een Alcatel XP-repeater. Met meerdere handsets kunt u profiteren van de volgende functies:
- 2 gelijktijdige oproepen (1 ext / 1 int)
- 3-wegconferentie (1 ext / 2 int)
- Oproepdoorschakeling naar een andere handset
- Gedeelde telefoonboek tussen de handsets
De externe antenne op de basis van de Alcatel XP2050 garandeert hoogwaardige telefonische communicatie en een geoptimaliseerd bereik (50m binnenshuis en tot 300m in open veld).
De draadloze telefoon Alcatel XP2050 biedt een gesprekstijd van 12 uur en blijft functioneren zelfs bij stroomuitval: hij heeft dan een autonomie van 4 uur.


Kenmerken van de draadloze telefoon Alcatel XP2050 :
- Bluetooth
- Handsfree basis met toetsenbord: mogelijkheid om vanaf de basis te communiceren
- Antwoordapparaat 30 minuten
- Aanpasbare aankondiging
- Programmeerbare antwoordtijd (tot 5 beltonen)
- Uitbreidbaar tot 4 handsets en 1 repeater per basis
- Geïntegreerde antenne
- Tot 6000 contacten
- Logboek van de laatste 50 oproepen
- 10 directe geheugentoetsen
- Herhalingsfunctie voor de laatste 10 gebelde nummers
- Oproepdoorschakeling
- Geheimtoets
- Indicator voor lage batterij
- Weergave van naam en nummer van de beller
- Autonomie: 160 uur in stand-by / 12 uur in gesprek
- Bereik: 300 meter buiten, 50 meter binnen
- Batterij: 750 mAh NiMH
- Afmetingen handset: 45 x 20 x 168 mm
- Afmetingen basis: 120 x 90 x 200 mm
