Sterke punten
- Bluetooth-basis: mobiele verbinding / bluetooth-headset
- Antwoordapparaat 30 minuten
- Telefoonboek tot 6000 contacten
- Groot grafisch verlicht scherm
- Geoptimaliseerd bereik dankzij de externe antenne
- Naam- en nummerweergave van de beller
- Persoonlijke aankondiging van het antwoordapparaat
- Gesprekstijd van 12 uur
- Uitbreidbaar tot 4 handsets en 1 repeater per basis
Wat zijn de kenmerken van de Alcatel XP1050 ?
Eigenschappen
| Aantal telefoons | 1 handset |
|---|---|
| Aantal toestellen | 1 toestel |
| Maximum aantal telefoons (als optie) | 4 |
| Houder op afstand | Nee |
| Scherm | Backlight zwart-wit |
| Map | 6000 contacten |
| Functie VIP (specifieke beltoon per contact) | Nee |
| Antwoordapparaat | Ja |
| Op afstand te beluisteren antwoordapparaat | Ja |
| Opname telefoongesprek | Ja |
| Handsfree | Ja |
| Trilfunctie | Nee |
| Toezicht op ruimtes | Nee |
| Conferentie met 3 personen (1 extern en 2 intern) | Ja |
| Oproepenlijst | Ja |
| Terugbellen-lijst (BIS) | Ja |
| Weergave van het nummer en de naam. | Ja |
| Sms | Nee |
| Beltonen | 10 beltonen |
| Agenda | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| Hoofdtelefooningang | Nee |
| Bescherming individuele werknemer (BIW) | Nee |
| PABX-compatibiliteit | Ja |
| Bereik | Max. 50 m binnen en max. 300 m buiten |
| Batterijduur in gesprek | 12 uur |
| Batterijduur in stand-by | 160 uur |
| Compatibel met versterker (als optie) | Ja |
| Te verbinden op | Analoge lijn (FT, ADSL-box) |
| Batterijen | Oplaadbaar batterijpack 750 mAh NiMH 2,4V |
| Gewicht (telefoon) | N.B |
| Gecombineerde afmetingen | 45 x20 x 168 mm |
| Basisafmetingen | 100 x 90 x 153 mm |
| Technologie | DECT |
| Verenigbaar Microsoft Teams SIP gateway | Neen |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar |
Inhoud
- Alcatel XP50 handset
- XP1050 hoofdbasis
- Netadapter
- Telefoonkabel
- Documentatie
Omschrijving van de Alcatel XP1050
Draadloze telefoon Alcatel XP1050 :
Ook verkrijgbaar in Duo (2 handsets) en Trio (3 handsets) versie
De Alcatel XP1050 is een draadloze telefoon met een bluetooth-basis waarmee u een bluetooth-headset of uw mobiele telefoon kunt aansluiten. Deze bluetooth-connectiviteit stelt u in staat om al uw vaste en mobiele oproepen te ontvangen en te plaatsen vanaf de Alcatel XP1050 telefoon. Bovendien kunt u via Bluetooth tot 6000 contacten van uw mobiele telefoon downloaden naar de Alcatel XP1050.
De externe antenne op de basis van de Alcatel XP1050 garandeert hoogwaardige telefoongesprekken en een geoptimaliseerd bereik. Met de draadloze telefoon Alcatel XP1050 kunt u zich verplaatsen terwijl u belt binnen een straal van 50 meter binnenshuis en tot 300 meter buitenshuis.
De basis van de Alcatel XP1050 kan worden uitgebreid tot 4 XP50 handsets en een repeater. Met meerdere handsets kunt u profiteren van de volgende functies:
- 2 gelijktijdige oproepen (1 ext / 1 int)
- 3-weg conferentie (1 ext / 2 int)
- Oproepdoorschakeling naar een andere handset
- Gedeelde telefoonlijst tussen de handsets
De Alcatel XP1050 biedt een gesprekstijd van 12 uur en een stand-bytijd van 160 uur. Handig, deze telefoon blijft functioneren zelfs bij stroomuitval: hij heeft dan een autonomie van 4 uur.

Kenmerken van de draadloze telefoon Alcatel XP1050 :
- Uitbreidbaar tot 4 handsets en 1 Repeater per basis
- Bluetooth
- Geïntegreerde antenne voor een groter bereik
- Antwoordapparaat van 30 minuten
- Aanpasbare aankondiging
- Programmeerbare antwoordtijd (tot 5 beltonen)
- Tot 6000 contacten
- Logboek van de laatste 50 oproepen
- Weergave van naam en nummer van de beller
- 10 directe geheugentoetsen
- Herhaalfunctie voor de laatste 10 gekozen nummers
- Oproepdoorschakeling
- Geheimhoudingsknop
- Bereik: 300 meter buitenshuis, 50 meter binnenshuis
- Indicator voor lage batterij
- Autonomie: 160 uur stand-by / 12 uur gesprekstijd
- Batterij: 750 mAh NiMH
- Afmetingen handset: 45 x 20 x 168 mm
- Afmetingen basis: 100 x 90 x 153 mm
