Sterke punten
- Kleurenscherm met achtergrondverlichting
- Trilsignaal
- Hoofdtelefoonaansluiting
- Handsfree met luidspreker
- DECT/GAP
- Geleverd zonder oplader, zonder voeding
Wat zijn de kenmerken van de Alcatel Mobile 400 Reflexes DECT ?
Eigenschappen
| Voordelen van het model | Speciaal voor Alcatel PABX, riemclip |
|---|---|
| Aantal telefoons | 1 handset |
| Design van het toestel | DECT handset met basis |
| Aantal toestellen | 1 toestel |
| Houder op afstand | Ja |
| Scherm | Backlight kleur 4 regels |
| Map | N.B |
| Functie VIP (specifieke beltoon per contact) | Nee |
| Antwoordapparaat | Nee |
| Handsfree | Ja |
| Trilfunctie | Ja |
| Bluetooth | Nee |
| Hoofdtelefooningang | Ja |
| Bescherming individuele werknemer (BIW) | Nee |
| PABX-compatibiliteit | Ja |
| Bereik | Max. 50 m binnen en max. 300 m buiten |
| Batterijduur in gesprek | 20 uur |
| Batterijduur in stand-by | 160 uur |
| Te verbinden op | DECT-terminal |
| Batterijen | Lithium-Ion |
| Gewicht (telefoon) | 110 g |
| Gecombineerde afmetingen | 120 x 45 x 22 mm |
| Technologie | DECT |
| Fabrieksgarantie | 1 jaar |
Inhoud
- Alcatel 400 handset
- Batterij
- Riemclip
- Gebruikershandleiding
Omschrijving van de Alcatel Mobile 400 Reflexes DECT
Draadloze telefoon Alcatel Mobile 400: DECT-handset compatibel met Alcatel PABX.
Eenvoudig te gebruiken, de Alcatel Mobile 400 handset is uitgerust met een kleurengrafisch scherm en heeft een trilfunctie en een riemclip voor eenvoudig transport.
Het is geschikt voor mobiele communicatiebehoeften van de meeste bedrijven.
Dit model biedt verschillende voordelen:
- Eenvoudige en efficiënte telefonische communicatie.
- Compatibiliteit met bestaande Alcatel-Lucent radiobasestations en alle toegevoegde waarde spraakdiensten van Alcatel-Lucent OmniPCX PABX (oproep op naam, multilijnbeheer, enz.), beschikbaar op de bureautelefoons van Alcatel-Lucent.
- Ondersteuning van het Alcatel-Lucent OmniPCX oproepprotocol.
De Alcatel Mobile 400 telefoon vereist installatie op DECT-basisstations.
Eenvoudig te gebruiken en kosteneffectief, deze DECT-handset is een betrouwbare communicatieoplossing die perfect voldoet aan de mobiliteitsbehoeften van bedrijven.
Belangrijkste kenmerken van de Mobile 400:
> Licht en ergonomisch ontwerp met intuïtieve bediening.
> DECT / GAP-technologie.
> Trilstand.
> Handsfree met luidspreker.
> 2.5mm headsetaansluiting.
> Monochroom 96 x 48 LCD-scherm met achtergrondverlichting.
> Standby-tijd: 160 uur, gesprekstijd: 20 uur.
> Snelle oplading in 3,5 uur.
> Riemclip.
> Bescherming van investeringen in infrastructuur (compatibiliteit met reeds geïnstalleerde Alcatel-Lucent DECT radiobasestations).
> Uitstekende gesprekskwaliteit en beschikbaarheid van zakelijke telefoniefuncties over de gehele werkruimte, voor verhoogde reactievermogen en productiviteit van gebruikers.
> Uiterst robuust in de meest veeleisende omgevingen.
