Brandalarm type 4 - radio + flash

Brandmeldpaneel type 4 radio flash

SKU
OEM11201
Garantie 2 jaar

Ref. :
21241

End of life
Dit product is end of life en de productie hiervan is gestopt door de fabrikant

Sterke punten

  • Brandalarm type 4 radio geschikt voor ERP
  • Genormaliseerd geluidssignaal AFNOR NF S 32-001 en PPMS
  • Type 4 en PPMS-geluiden configureerbaar via de speciale applicatie
  • Visuele waarschuwing met hoge zichtbaarheid door witte of blauwe flits (1 Hz)
  • Master/slave-architectuur voor schaalbare installaties
  • Koppeling tot 32 apparaten voor grote locaties
  • Continue zelfcontrole van de gekoppelde elementen
  • Indicatie van storingen om de installatie te beveiligen
  • Radiobereik tot 2000 m in open veld (863–870 MHz)
  • Herinstelling van de handmatige activering aan de onderkant

Best verkopende bundels

Radiobrandalarmpakket met 2 triggers (type 4)
Hoofdalarmcentrale (radio) + 2 handmelders type 4 (radio) - Eenvoudig koppelen en instellen via de Bluetooth-app "AXEtype4"
End of life
259,90 314,48 Normale prijs € 287,10 347,39

Wat zijn de kenmerken van de Brandalarm type 4 - radio + flash ?

Eigenschappen

Eigenschappen
Alarmtype Radio Flash
Ideaal alarmsysteem voor 1-2 ruimtes

Inhoud

  • 1 Alarm paneel
  • 2 Lithium AA-batterijen
  • gebruikers- en installatiehandleiding
  • Optioneel: Herinstelsleutel

Omschrijving van de Brandalarm type 4 - radio + flash

AXENDIS 21241 - Brandalarm type 4, radio & flitslicht

Ontworpen om te voldoen aan de behoeften van ERP's (lokale winkels, restaurants, openbare instellingen), biedt dit type 4 radio brandalarm met flitslicht een betrouwbare, schaalbare en eenvoudig te implementeren oplossing voor binnengebruik.

Het integreert een genormaliseerd geluidssignaal AFNOR NF S 32-001 voor type 4 brandalarm, evenals een PPMS-modus, met configureerbare geluiden via de speciale AXEtype4-app. Er zijn verschillende tonen beschikbaar om het geluidssignaal aan te passen aan de gebruiksomgeving van de locatie.

Geprogrammeerd als master, kan de apparatuur worden verbonden met andere apparaten van hetzelfde systeem volgens een master/slave-architectuur. Het biedt koppeling tot 32 radioapparaten (handmatige triggers en geluidssignalen met flitslicht), wat grote flexibiliteit biedt voor installaties van kleine tot middelgrote omvang. De radiocommunicatie werkt op de band 863–870 MHz, met een bereik tot 2000 meter in open veld.

Het alarm zorgt voor permanente zelfbewaking van de geassocieerde elementen en meldt elke anomalie om de installatie te beveiligen en het onderhoud te vergemakkelijken. Het resetten van de handmatige trigger gebeurt aan de voorkant, met een ruimte voor de demontage- en reset-sleutel.

De waarschuwing wordt versterkt door een hoog zichtbaar flitslicht, wit of blauw afhankelijk van de configuratie, met een frequentie van 1 Hz, wat zorgt voor een effectieve waarneming van het signaal, zelfs in een lawaaierige omgeving.

Voeding door 2 lithium AA-batterijen, dit alarm heeft een autonomie van ongeveer 3 jaar (op basis van een bewaking elke 20 uur en een uur alarm per jaar). Het is ontworpen voor binnengebruik, binnen een temperatuurbereik van –10 °C tot +55 °C.

De behuizing van ABS, in rood en zwart, biedt een goede weerstand tegen normaal gebruik (IP30, IK06). De installatie wordt vergemakkelijkt door standaard bevestigingsafstanden en compacte afmetingen, aangepast aan de beperkingen van ERP's.


 


Belangrijkste kenmerken van het type 4 radio flitslicht brandalarm

  • Type 4 brandalarm en PPMS, configureerbare geluiden via applicatie
  • Genormaliseerd geluidssignaal AFNOR NF S 32-001
  • Hoog zichtbaar wit of blauw flitslicht (1 Hz)
  • Schaalbare radio master/slave-architectuur
  • Koppeling tot 32 apparaten
  • Zelfbewaking en anomalie-indicatie
  • Radiobereik tot 2000 m in open veld
  • Voeding door 2 lithium AA-batterijen – autonomie ca. 3 jaar
  • Reset aan de voorkant met geïntegreerde sleutel
  • Robuuste ABS-behuizing, binnengebruik (IP30, IK06)